Приєднуйся до нас:


YouTube YouTube Telegram

Instagram

З метою наближення до європейських освітніх стандартів у травні 2021 року Криворізький фаховий медичний коледж підписав договір з Міжнародною академією прикладних наук (раніше - Вищою Школою Агробізнесу) в м. Ломжа (Польща).

В межах реалізації договору викладачі коледжу брали участь у Міжнародних науково-педагогічних семінарах та проходили міжнародне онлайн-стажування на базі Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща), було проведено міжнародний методичний семінар-практикум «Iнтерактивнi методи навчання при викладаннi природничо-наукових дисциплiн у контекстi мiждисциплiнарної iнтеграцiї» на базі Криворізького фахового медичного коледжу. Наступний крок виводить нас на більш високий рівень у співробітництві.

Криворізький фаховий медичний коледж та Міжнародна академія прикладних наук у Ломжі повідомляють, що за результатами конкурсу на реалізацію проєктів в рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю у 2023 році, спільний проєкт з теми «Soft skills як навички для успішного професійного та кар’єрного зростання спеціалістів медсестринства з інтеграцією в європейський освітній простір» увійшов до переліку проєктів – призерів та отримав грант на реалізацію. У жовтні 2023 року група студентів Криворізького фахового медичного коледжу відвідає Міжнародну академію прикладних наук з метою обміну досвідом між двома закладами освіти щодо формування у молоді навичок реалізації soft skills у власній професійній кар’єрі та здійснення навчання впродовж всього життя, ознайомлення з культурною спадщиною польського народу та презентування культури українського народу.

Слід зауважити, що на конкурс було подано 48 проєктів, лише 11 з них увійшли до списку переможців. Наш проєкт четвертий у цьому переліку.

Ми дякуємо нашим польським партнерам, особисто доктору Зої Шарлович, за тісну співпрацю на етапі підготовки проєкту (поради, підказки, ідеї) та сподіваємось на розширення напрямків сумісної діяльності у майбутньому.

Попереду ще великий обсяг роботи. Зараз триває підготовка до проєкту як з нашого боку, так і з боку наших партнерів з Польщі.

В ході реалізації проєкту відбудеться знайомство студентів Криворізького фахового медичного коледжу з історією, культурою, традиціями Польщі, удосконалення «soft skills»  під час тренінгів, розвиток навичок комунікації у мультикультурному середовищі, а саме, планується провести тренінг розвитку Soft Skills «Корпоративні практики комунікації медичної сестри», обмін досвідом  «Універсальні навички європейського рівня в контексті формування громадянської, національної і культурної ідентичності фахівців медсестринства», неформальне навчання «Критичне мислення як основа професіоналізму медичного працівника: надання першої домедичної допомоги» та ін.

Особливо цінним є те, що у майбутніх медичних сестер буде можливість дізнатися про польську систему освіти, зокрема, медичну та адаптуватись до європейського ринку праці.

Посилання на сайт Міжнародної академії прикладних наук в Ломжі: http://surl.li/hdiib

Посилання на сайт Міністерства молоді та спорту України: http://surl.li/hdiis 

 

  • 1
  • 2
  • 3 (1)
  • 4