Приєднуйся до нас:

  YouTube

Назва конкурсу, змагання, олімпіади

Місце

Рівень

Прізвище учасника

Прізвище керівника

2012 рік

ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

І

регіональний

Кувшинова Тетяна

Кагатько Т.В.

ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

І

обласний

Кувшинова Тетяна 

Кагатько Т.В.

ІІІ Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури

ІV

регіональний

Муха Ольга

Кагатько Т.В.

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

І

регіональний

Бережна Євгенія 

Кагатько Т.В.

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

ІІІ

обласний

Бережна Євгенія 

Кагатько Т.В.

ХІІ музично-літературний  конкурс «Не погасай, моє світило!». Номінація «Авторська поезія»

ІІ

регіональний 

Павлиш Владислав

Кагатько Т.В.

Обласний конкурс творчих робіт студентів з правознавства. Номінація: «Правовий вірш»

І

обласний

Деркач Лілія

Шляхтич К.Р.

Міський  конкурс з правознавства

І

регіональний

Бєлікова Ольга

Чутова Н.П.

Обласна науково-практична конференція «Екологія. Хімія. Освіта – 2012»

I ступінь

обласний

Франкевич Т. І.

Франкевич Т. І.

Обласна студентська науково-практична конференція «ЕКОХІМ– 2012»

I ступінь

обласний

Галинська Ганна

Франкевич Т. І.

Міський конкурс «Студентський квест»

ІІ

міський

Збірна команда

Синяговська І. О., Кузякіна С. О.

VII всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліра Гіппократа»

І

всеукраїнський

Димчук Олена

Симонова Т.В.

VII всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліра Гіппократа»

І

всеукраїнський

Масленікова Тетяна

Симонова Т.В.

2013 рік

Обласний ХV конкурс професійної майстерності серед студентів ВМНЗ І-ІІ р.а. за спеціальністю «Сестринська справа» «ЕСКУЛАП»

ІІ

обласний

Хорошко Ганна

Зовтур Ж.В., Москаленко Л.М., Ліпегова Л. В., Уяздовська А. П.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль авторської пісні «Моя Батьківщина» пам'яті Олександра Авагяна»

І

всеукраїнський

Баранник Дарина

Євдокимова О. А.

Всеукраїнський конкурсі «ПАНАЦЕЯ» 

V

всеукраїнський

Мучкіна Тетяна

Зовтур Ж.В., Цехова В. П., Шмагайло Т.С., Милова Н. І., Котельникова М. Г., Натарова О. М.

Обласна студентська науково-практична конференція «Екобіохім 2013»

ІІ ступінь

обласний

Павлиш Владислав 

Васильєва В.М.

Регіональний конкурс з іноземної мови «Simply the best-2013»

ІІІ

регіональний

Бєлікова Ольга, Приходько Лариса, Вініченко Максим, Рижиков Богдан

Мікушина І.В., Костиря В.М.

Регіональний конкурс- фестиваль студентського фільму до 70-річчя визволення Дніпрпетровщини від фашистських загарбників. Номінація «Скажемо війні – ні».

ІІ

регіональний

Серентюк Ольга

Суздаль М.М.

Регіональний відбірковий тур ІV Всеукраїнської олімпіади з української мови серед  студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

І

регіональний 

Муха Ольга

Кагатько Т.В.

Регіональний відбірковий тур Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

І

регіональний

Бережна Євгенія

Кагатько Т.В.

Регіональний відбірковий тур ХІV Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика

ІІ

регіональний

Козакевич Марина

Кагатько Т.В.

ІV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

V

обласний

Муха Ольга 

Кагатько Т.В.

Обласна науково-практична конференція «Екологія. Хімія. Освіта – 2013»

І ступінь

обласний

Потрясова В. Б., Франкевич Т. І.

Потрясова В. Б., Франкевич Т. І.

Обласна науково- практична конференція «Екологія. Хімія. Освіта – 2013»

ІІ ступінь

обласний

Франкевич Т. І.

Франкевич Т. І.

Конкурс з правознавства. Тема: «Незалежні держави – здоровий громадянин».

І

міський

Белікова Ольга

Чутова Н.П.

Конкурс з правознавства. Тема: «Незалежні держави – здоровий громадянин».

І

обласний

Белікова Ольга

Чутова Н.П.

2014 рік

Обласний ХVІ конкурс професійної майстерності серед студентів ВМНЗ І-ІІ р.а. за спеціальністю «Сестринська справа » «ЕСКУЛАП»

І

обласний

Іванченко Катерина

 Зовтур Ж.В., Москаленко Л.М., Нефедова Г. А., Вибіцька О. В., Михайленко І. М.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед студентів ВМНЗ І-ІІ р.а. за спеціальністю «Сестринська справа» «ЕСКУЛАП»

V

всеукраїнський

Іванченко Катерина

 Зовтур Ж.В., Москаленко Л.М., Нефедова Г. А., Вибіцька О.В., Михайленко І. М.

Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

І

обласний

Бережна Євгенія

Кагатько Т.В.

Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

І

міський

Бережна Євгенія

Кагатько Т.В.

Всеукраїнська олімпіада  з української мови

І

міський

Козакевич Марина

Кагатько Т.В.

Всеукраїнська олімпіада  з української мови

І

обласний

Козакевич Марина

Кагатько Т.В.

Всеукраїнська олімпіада  з української мови

ІІІ

міський

Нєпомняща Ганна

Кагатько Т.В.

Конкурс наукових робіт «Єдність у розмаїтті»

ІІ

регіональний

Слобідський Микола

Єчина О. Б.

Обласна студентська науково-практична конференція «ЕКОХІМ– 2014»

ІІІ ступінь

обласний

Почтаренко Анатолій

Франкевич Т. І.

Міський регіональний конкурс. Правове ЕСЕ «Насильство в сім’ї».

ІІ

міський

Кучер Дар'я

Чутова Н. П.

2015 рік

Обласний конкурс на кращу циклову методичну комісію   медсестринства ВМНЗ І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області

І

обласний

Бондаренко Л. П.

Михайленко І. М., Довгаль Г. В., Глушакова Л. С., Акуліна Л. П., Назаренко Л. В., Давидчук М. А.

Всеукраїнська науково-дослідницька конференція «Україна – понад усе». Пошуково-дослідницька робота щодо волонтерської діяльності студентської ради коледжу: «Врятуй, збережи народ і майбутнє України»

Диплом

всеукраїнський

Гончар Владислав

Синяговська І. О.

ХV Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І

обласний

Муха Ольга 

Кагатько Т.В.

ХV Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І

міський

Муха Ольга 

Кагатько Т.В.

V Міжнародний мовно- літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

ІІІ ступінь

всеукраїнський

Бережна Євгенія

Кагатько Т.В.

ХV музично-літературний  конкурс «Не погасай, моє світило!». Номінація «Авторська проза»

ІІ

міський 

Ємельянов Назар 

Кагатько Т.В.

ХV музично-літературний  конкурс «Не погасай, моє світило!». Номінація «Авторська пісня»

ІІІ

міський 

Баранник Дарина

Кагатько Т.В.

ХV музично-літературний  конкурс «Не погасай, моє світило!». Номінація «Авторська поезія»

ІІІ

міський 

Бережна Євгенія

Кагатько Т.В.

Регіональні відбіркові змагання з української мови та літератури серед студентів ВНЗ.

І

регіональний

Ковбасюк Євгенія

Кагатько Т.В.

ХІІІ Регіональний конкурс науково-дослідницьких робіт «Єдність в розмаїтті» Секція «Психологія галузі»

ІІІ

регіональний 

Любецька Владислава

Головньова О.В.

Регіональний відбірковий тур конкурсу наукових статей з історії правової думки в Україні серед студентів Дніпропетровської обл.

І

обласний 

Асінгеров Том

Чутова Н.П.

2016 рік

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

 І

міський

 Ковбасюк Євгенія

Кагатько Т.В.

Олімпіада з інформатики та комп`ютерної техніки

 ІІІ

міський

Щербюк Станіслав

Співак Н.М.

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

 ІV

обласний

Козакевич Марина

Кагатько Т.В.

Обласний конкурс студентських творчих проектів з дисципліни "Психологія та ділова етика" номінація "Найгрунтовніше дослідження"

ІІІ

обласний

Любецька Владислава

Головньова О.В.

Науково-практична конференція "Екохім - 2016"

І

обласний

Пронько Аліна

Франкевич Т.І.

ІV регіональна Олімпіада з біології на всеукраїнському рівні серед медичних/фармацевтичних ВНЗ І-ІІ р.а., номінація "Кращий у практичній діяльності"

ІІ

регіональний

Захарченко Альбіна

Малая І.О.

Олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. південного регіону

ІІІ

міський

Носкова Анастасія

Біліченко Н.І.

Регіональний конкурс презентацій на правову тематику у номінації "Основи сімейного права України"

І

регіональний

Курносова Дар`я

Шляхтич К.Р.

2017 рік

Олімпіада з математики

ІV

 регіональний

Боднар Марина

Біліченко Н.І.

Конкурс з правознавства

І

міський

Яловицька Олена

Чутова Н.П.

Конкурс з правознавства

ІV

обласний

Яловицька Олена

Чутова Н.П.

Регіональний  міський конкурс «Єдність у розмаїтті»

ІІ

регіональний

Олійникова Олена

Кагатько Т.В.

Регіональний  міський конкурс «Єдність у розмаїтті»

ІІІ

регіональний

Кудрич Юлія

Гайдай Л.М.

Регіональний конкурс кросвордів з хімії

І

регіональний

Курято Дмитро, Боднар Марина

Франкевич Т.І.

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

ІІ

міський

Агій Карина

Кагатько Т.В.