Приєднуйся до нас:

  YouTube

04.06.2019 р.  у гуртожитку Криворізького медичного коледжу було проведено виховний захід-круглий стіл з елементами гри: «Правила поведінки у родині або етика сімейно-родинних відносин», організатором якого виступила бібліотекар коледжу Дроботенко В.В.

Детальніше...

30 травня 2019 року студентка третього курсу спеціальності фармація Медведєва Олександра представляла наш коледж на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «PANACEA -2019», який пройшов у Харкові на базі фармацевтичного коледжу Національного фармацевтичного університету.

Детальніше...

У цей день студенти і викладачі коледжу одягнули вишиванки і із задоволенням провели традиційну фотосесію. А ввечері усі гуртом взяли участь у загальноміському "Параді вишиванок"!

Детальніше...

10 травня для студентів ІІ курсу медичного коледжу було організовано заняття з туризму, в яких узяли участь групиЛС9-2-1, ЛС11-2-1, Ф9-2-1, Ф11-2-1, ЛД9-2-1. Учасники таких неординарних  занять з фізичного виховання виборювали звання  найкращого туристичного колективу. Викладачі фізичного виховання, які підготували це туристично-спортивне свято, зробили все для того, аби командам було цікаво змагатися між собою і вони проявили себе якнайкраще. Зважаючи на кліматичні умови,  було вжито необхідних заходів безпеки.

Детальніше...

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої України. Саме під час цієї трагедії розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення рідної землі.

Детальніше...