Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

До Всесвітнього дня надання першої домедичної допомоги, який щорічно відзначається в багатьох країнах світу з 2000 року у другу суботу вересня, викладачі клінічних дисциплін циклу внутрішньої медицини та студенти групи ЛС 9-4-1 підготували та провели ряд заходів, а саме:

Детальніше...

День знань для студентів-першокурсників цьогоріч був надзвичайно особливим і хвилюючим! Адже 1 вересня відбулася їх посвята у студенти, на яку завітали  поважні гості на чолі з заступником міністра охорони здоров'я  Микичак Іриною Володимирівною. Ірина Володимирівна звернулась до учасників свята: «У нас така була традиція, що, якщо ти хотів опанувати професію лікаря, то ти повинен піти у медсестринство і спробувати руками, як це будувати медицину, як стати медиком, лікарем.  Адже медсестра, медичний брат, фельдшер, лаборант або лаборантка, акушерка, фармацевт – це ті люди, без яких неможлива медицина, без яких не існує жодна медична установа, жодна лікарня, без яких неможлива робота хірурга або акушера-гінеколога. Медицина – це командна робота. Середні медичні працівники – це ті люди, які створюють нашу медицину». Ірина Микичак запевнила: «Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб підняти статус медсестринства, щоб усі, хто прийшов у професію, дійсно отримували фінансову вигоду і моральну підтримку».

Детальніше...

30-річницю Незалежності України  колектив Криворізького фахового медичного коледжу відзначив участю в урочистій ході «Параду вишиванок» від  Георгіївської дзвіниці до парку ім. Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Колектив коледжу взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Прапора України.На свято у парку Героїв зібралися люди з усіх районів міста, вони  тримали державні прапори,  блакитні та жовті кульки,  багато учасників вбрались у вишиванки. Серед присутніх – працівники міськвиконкому та райвиконкомів, голови районних у місті рад, священнослужителі, військовослужбовці військових частин Криворізького гарнізону, представники громадських організацій та підприємств, ветеранських рад.

Детальніше...

Шановні студенти груп нового набору за вечірньою формою навчання та бакалаврат!

Запрошуємо Вас на збори з нагоди Дня знань 1 вересня, які відбудуться  о 15.30 1 вересня 2021 року в актовій залі першого корпусу (вулиця Медична 14) . Початок занять о 16.20.