Приєднуйся до нас:

  YouTube

13 лютого в гуртожитку відбулося  свято Масляної. Традиційно всі присутні  мали  можливість почастувати добрими млинцями.

Детальніше...

В термін з 05.02.18 р. по 09.02.18 р. викладачі циклової комісії іноземних мов  провели предметний тиждень за загальною темою «Здоров'я дитини – майбутнє нації» (тематично – предметний дискурс).

Метою проведення тижня англійської мови було удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на заняттях з англійської (німецької) мови, англійської (німецької) мови за професійним спрямуванням, розширення світогляду та мовленнєвої компетенції студентів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків.

Детальніше...

"Як уберегти себе та свою сім`ю від інфекцій?" - таке основне питання стояло на Дні здоров`я з теми: "Кір, краснуха, дифтерія".

10.02.2018 року відбулась зустріч стедентів-медиків Криворізького медичного коледжу з лікарем-інфекціоністом, з багаторічним досвідом роботи, ведучим нутріціологом-дієтологом Кандулом Ігорем Володимировичем, з теми "Кір, краснуха, дифтерія".

Детальніше...

До уваги абітурієнтів та їх батьків!

Особи, які досягли 14 років, до подачі заяви на навчання до Криворізького медичного коледжу мають обов’язково оформити  ID карту-паспорт.

Детальніше...

Викладач терапевтичних дисциплін та благочинний лікарняних храмів Вадим Уяздовський провів зустріч з мешканцями гуртожитку з питань етики та деонтології медичних працівників.

Бесіда була побудована за принципом анонімних запитань.

Студенти з великим захватом слухали його відповіді та залишилися задоволеними та вдячними.