Приєднуйся до нас:

  YouTube

До уваги слухачів 3-місячних та 6-місячних підготовчих курсів!

З 1 квітня 2020 року продовжуються заняття на 3-місячних підготовчих курсах в группі №ІІІ - середа, четвер, п`ятниця з 16.00-18.50.

З 6 квітня продовжуються заняття на 6-місячних підготовчих курсах в групах №І та №ІІ - понеділок, вівторок з 16.00-18.50.

Навчальні заняття будуть проходити в режимі онлайн на плаформі GoogleClassRoom.

З повагою, адміністрація коледжу.

Шановні випускники спеціальності 223 Медсестринство, освітньо-професійна програма "Медико-профілактична справа". Доводимо до Вашого відома, що 12 березня 2020 року відбулось засідання Акредитаційної комісії щодо акредитації освітньо-професійної програми "Медико-профілактична справа", що дозволить видати дипломи молодшого спеціаліста. Зараз протокол засідання знаходится на підписі у Міністерстві освіти і науки України. Строки видачі дипломів будуть відтерміновані, у зв`язку з введенням карантину на території України. Інформація щодо строків отримання дипломів буде оновлюватися на сайті Криворізького медичного коледжу, відповідно до повідомлень та офіційної інформації від Міністерства освіти і науки України та Навчально-методичного центру з питань якості освіти. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 З повагою, адміністрація коледжу.

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р., листа МОН України № 1/9 – 154 від 11.03.2020р., з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID – 19 у Криворізькому медичному коледжі оголошено карантин на три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Термін карантину може змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Забороняється проведення масових заходів на території коледжу, в студентському гуртожитку, навчальному корпусі фізичного виховання. Слідкуйте за повідомленнями на сайті Криворізького медичного коледжу.

У зв'язку з оголошенням карантину у Криворізькому медичному коледжі студенти опановують навчальний матеріал під дистанційним керівництвом викладачів.

Викладачі організують щоденне навчальне спілкування зі студентами (згідно розкладу) та індивідуальну допомогу через власні блоги, сайти, додаток «Гугл клас рум», Skype, Viber, електронну пошту та інші засоби комунікації.

Куратори повинні забезпечити співпрацю викладачів та студентів щодо координації дистанційних технологій навчання.

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу розміщені на сайті коледжу на сторінці "Карантин. Дистанційне навчання". Завдання дублюються  кураторами через мобільний зв'язок зі студентами.

Для зворотного зв'зку та індивідуальних консультацій студентів з викладачами в цьому ж розділі подаються номери мобільних телефонів та e-mail.

Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!

Карантин. Дистанційне навчання

27.02.20 у гуртожитку Криворізького медичного коледжу студенти святкували Масляну.

Гостей пригощали смачними млинцями з різними начинками, а також залучали їх до розважальних конкурсів.

Детальніше...

21 лютого весь світ відзначав Міжнародний день рідної мови. У Кривому Розі нині мешкають, окрім українців, поляки, росіяни,  азербайджанці, кримські татари, вірмени, білоруси, грузини, роми, молдавани тощо.

Детальніше...