Приєднуйся до нас:

  

YouTube

20 лютого 2021 року в Криворізькому медичному коледжі відбувся День відкритих дверей в режимі онлайн.

Детальніше...

11.02.2021 в Криворізькому медичному коледжі відбулося щорічне обласне методичне об’єднання викладачів іноземних мов, в якому взяли участь представники всіх медичних коледжів Дніпропетровської області. На методичному об’єднанні було розглянуто надзвичайно важливі методичні проблеми викладання іноземної мови та іноземної мови за професійним спрямуванням.

Детальніше...

До 103-ї річниці бою під Крутами серед студентів І та ІІ курсів (СС 11-2-1, ЛД 9-1-1, Ф 9-1-1, СС 9-1-2, СС 9-1-3) проведено інформаційний дайджест «Пам`яті героїв Крут», метою якого було згадати подвиг українських юнаків під Крутами, який навічно залишиться в історії як символ національної честі та нескореного духу нашого народу.

Детальніше...

18 грудня благодійною акцією до Дня Святого Миколая студенти-волонтери коледжу розпочали низку зимових свят – привітали подарунками мешканців Будинку дитини (матеріальним внеском і канцелярськими товарами) та важко хвору пацієнтку гематологічного відділення 8-ої дитячої лікарні, здійснили підписку на періодичні видання ветеранам коледжу.

Детальніше...