Приєднуйся до нас:

  YouTube

17 жовтня 2019 року відбувся круглий стіл, на якому були присутні Осадчук О.Г., спеціаліст з Міського Центру планування сім’ї,  зав.відділення, викладачі  та студенти медколеджу (ІІ та ІІІ курсів).  

Детальніше...

У нашому коледжі відбулися традиційні спортивно-патріотичні змагання «Свято  козацької звитяги», які підготували та провели викладачі циклів фізичного виховання і соціально-економічних дисциплін.

Детальніше...

Напередодні 14 жовтня - Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці, у нашому коледжі традиційно відбуваються зустрічі з учасниками бойових дій.

Детальніше...

День працівників освіти – це свято,  ідея якого в багатьох країнах  з'явилася ще у XIX столітті, і пов'язана вона зі вшануванням педагогів та відзначенням видатних подій у освітньо-виховній галузі. Час плине, а приємна нагода не втрачає своєї актуальності.

Календар подій напередодні Дня працівників освіти був доволі насиченим.

Детальніше...

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Детальніше...