Приєднуйся до нас:

  YouTube

З нагоди Всесвітнього Дня здоров’я у спортивній залі медичного коледжу відбулися змагання з фітнес-аеробіки,  які підготували викладачі  циклу фізичного виховання. Учасниками стали 11 груп нового набору бази 9 та 11 класів. Команди демонстрували свої хореографічні здібності, зовнішній вигляд, музичні композиції в танці, координацію рухів, синхронність виконання вправ.

Детальніше...

Криворізький медичний коледж чекає усіх, хто хоче присвятити себе медицині та фармації. І саме тому гостинно відчиняє двері для знайомства.

14 квітня випускники шкіл та школярі, що навчаються у 9-11 класах, стали студентами на одну годину – відвідали цікаві практичні заняття з основ профільних дисциплін, де мали змогу отримати найпростіші практичні навички.

Детальніше...

Тенденція турботи  про здоров’я та активне довголіття  на сучасному етапі є однією з найбільш помітних і популярних. З метою привернення уваги громадськості до проблем охорони здоров’я за ініціативою ВООЗ 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я.

Детальніше...

2018-04-1311 квітня 2018 року, на циклі клінічних дисциплін № 3, було проведено відкрите практичне заняття з теми: «Специфічна профілактика інфекційних хвороб».

Детальніше...

В понеділок 2.04.2018. проведена тематична конференція: «Вміти володіти собою» (про інтернет-залежність), підготовлена викладачами: дисципліни «Медична та соціальна реабілітація» Акуліною Ю.В. і дисципліни «Неврологія та психічні хвороби» Токар -Біляєвою О.П. разом з студентами – активістами (для І – ІІІ –х курсів).

Детальніше...