Приєднуйся до нас:

  

YouTube

 

 

Ось і прийшов той знаменний день, коли ти, дорогий випускнику, став дипломованим фахівцем! Криворізький медичний коледж щиро вітає тебе з цією важливою подією! Бажає, аби ти впевнено йшов до здійснення мрії. І, обравши шлях за покликом серця, присвятив себе служінню справі збереження життя і здоров'я людей! Сьогодні тебе, напевне, ще переповнюють емоції після складання іспитів та їх результатів, а вже завтра ти маєш торувати професійний простір, який буде випробовувати тебе повсякчас! Але Криворізький медичний коледж завжди пам’ятатиме тебе, свого випускника, і, навіть, на відстані супроводжуватиме!

Детальніше...

 

75 років тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть війни.

Детальніше...

З нагоди ювілею знаменної події просимо залучитись до перегляду і обговорення відеоматеріалів, які стосуються окремих історичних сторінок Другої світової війни, героїчних та трагічних подій у історії України 1939-1945 років.

  1. Посилання і назви відеоматеріалів:
Детальніше...

Шановні колеги! 28 квітня - Всесвітній день охорони праці. У 2020 році він проходить під девізом "Зупинимо пандемію: безпека і здоров`я на роботі можуть врятувати життя".

Детальніше...