Приєднуйся до нас:

  YouTube

                                                                           Коли забув ти рідну мову

                                                                    Яка б та мова не була

                                                                              Ти втратив корінь і основу

                                     Д.Білоус

Детальніше...

27-го січня 2020 року у Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту  для студентів груп СС 9-1-2, СС 9-2-3 та  СС 11-4-2 було проведено годину спілкування, присвячену 75-й річниці визволення Освенцему «Аушвіц. Темні сторінки медицини (український вимір) ».

Пропоновану годину спілкування розроблено та упроваджено в рамках спільного проекту кураторів початкових та випускних груп Бабенко Т. П., Головньової О. В., Черкашиної З. Р.

Детальніше...

З метою підвищення професійної   компетентності викладачів, розвитку їх педагогічної творчості, ознайомлення з сучасними технологіями навчання, із перспективним педагогічним досвідом, актуальними проблемами освітньої практики та шляхами їх розв’язання 08, 10, 11 січня 2020р. у Криворізькому медичному коледжі відбулись Педагогічні читання з теми: «Інновації в науці та освіті: виклики сучасності», які підготувала методист коледжу Потрясова В.Б.

Детальніше...

Благочинною акцією до Дня Святого Миколая студенти-волонтери коледжу розпочали низку зимових свят - відвідали і привітали подарунками мешканців Будинку дитини та важко хворих дітей 8-ої дитячої лікарні, запросили на відкриття Міського ялинкового містечка родину Березинець (родину загиблого в АТО) і подарували солодощі.

Детальніше...