Приєднуйся до нас:

  YouTube

Студентки  ІІ  курсу  групи СС 9-2-1 Павлюк Софія та Демінтієнко Катерина у травні 2018року взяли участь у захисті наукових робіт з питань екології та в межах проведення щорічного міського конкурсу відповідно до розпорядження міського голови  та на виконання Програми реалізації молодіжної політики «Нова генерація Кривого Рогу».

Детальніше...

Щороку в перший день літа  відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Детальніше...

Вітаємо Пронозу Катерину, призерку Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності «PANACEA-2018»,  студентку групи  Фарм 9-3-1!

Детальніше...

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх добрішими, чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися  у світ, який буде дарувати тільки усмішки і любов.

31 травня  у Криворізькому медичному проводився конкурс. Обирали найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу дівчину гуртожитку.

Детальніше...

Цього року студенти і викладачі  Криворізького-медичного коледжу вже вчетверте взяли участь у Кирило-Мефодіївських наукових читаннях.

Детальніше...