Приєднуйся до нас:

  YouTube

16.04.2019  у гуртожитку Криворізького медичного коледжу було проведено виховний захід у формі інтерактивної гри: «ЛІНЬ-ВОРОГ ЛЮДИНИ!», організатором якого виступила бібліотекар коледжу Дроботенко В.В.

Мета заходу: розширити  уявлення студентів про чесноти такі, як працелюбність та лінощі; підкреслити значення праці для життя суспільства, для кожної людини; активізувати бажання турбуватися про ближніх, вчити долати лінощі; виховувати повагу до праці.

У дружній обстановці  зустрілися дві команди. Вони приймали участь  у різноманітних конкурсах. Було проведено анкетування  на виявлення лінощів.

Ключовим аспектом заходу була  арт-вправа «Дерево цілі». Команди з успіхом впорались з усіма завданнями. У гравців та глядачів був гарний настрій. Найактивніші  учасники отримали  пам'ятні подарунки.

В кінці заходу проведено огляд літератури з книжкової виставки «Як побороти лінощі?».

2019-04-1916 квітня 2019 року  на базі Криворізького медичного коледжу було проведено ІІ (регіональний) етап щорічного конкурсу професійної майстерності серед випускників спеціальності/освітньої програми «Сестринська справа».

Детальніше...

В рамках тижня циклової комісії природничо-наукових дисциплін, 16.04.2019 року у Криворізькому медичному коледжі викладачем основ психології та між особового спілкування – Головньовою Оксаною Вікторівною – спільно зі студентами групи СС 9-2-3 був проведений психологічного тренінг на тему: «Я-асертивний».

Детальніше...

З нагоди Всесвітнього Дня здоров’я у спортивній залі медичного колледжу відбулися змагання з фітнес-аеробіки,  які підготували викладачі циклу фізичного виховання. Учасниками стали 11 груп нового набору бази 9 та 11 класів.

Детальніше...

06 квітня випускники шкіл та школярі, що навчаються у 9-11 класах, стали студентами на одну годину – відвідали цікаві практичні заняття з основ профільних дисциплін.

Детальніше...