Приєднуйся до нас:

  YouTube

В лютому збірна команда медичного коледжу з волейболу серед дівчат прийняла запрошення від волейболісток з МЦППВ зіграти товариський матч на їхньому майданчику.

Детальніше...

Кохання здатне творити чудеса і спопеляти душу. Романтичне і водночас болісне. Часто це почуття спонукає до вчинків, на які навряд чи б хтось наважився, якби не кохав. Величний Тадж-Махал – свідчення любові індійського імператора до своєї дружини. Ця монументальна споруда, зведена у 17 столітті, досі нагадує людям у кожному куточку Землі про найромантичнішу історію кохання.

Детальніше...

Запобігання насильству – актуальна задача з огляду на власну безпеку, безпеку оточення та просвітницький аспект професійної діяльності медиків.

Детальніше...

«В людині має бути все прекрасним:

І обличчя, і одяг і душа і думки…»

А.П.Чехов

Внутрішній світ людини, її інтелект, розум і почуття відображаються в її зовнішності та манерах. Багатому внутрішньому світу відповідає й висока культура поведінки. Перебуваючи серед  людей, ми постійно спілкуємося з ними в різних ситуаціях і не завжди ми розуміємо  як правильно себе поводити.

Детальніше...

Центром підготовки та розвитку масажистів України 26 січня організовано та проведено фестиваль масажу, краси та здоров’я «Integrityfest», який відбувся в конференц-залі готелю «Park House». Серед запрошених фахівців були професійні масажисти міста та країни, фітнес тренери, косметологи, психологи.

Детальніше...