Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

Положення про студентський гуртожиток Криворізького медичного коледжу

Правила внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку Криворізького медичного коледжу

Положення про студентське самоврядування у гуртожитку Криворізького медичного коледжу

Студенти Криворізького медичного коледжу стовідсотково забезпечені гуртожитком. Він був введений в експлуатацію в 1968 році зараз в ньому комфортно розміщається 210 мешканців.

Зручне розташування та транспортне сполучення, житлово-побутова інфраструктура підкреслюють вигідність проживання студентів з іншої місцевості.

Відповідно до Державної програми «Студент та учнівський гуртожиток» на 2007-2010 роки було проведено капітальний ремонт у  гуртожитку та оновлено інженерне та побутове обладнання.

У гуртожитку створені необхідні умови для проживання та відпочинку. Двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати оснащено м’яким і твердим інвентарем, холодильником, шафами  для посуду, одягу та книжок. У кожній кімнаті є вихід до всесвітньої мережі Інтернет.

Середня вартість проживання за місяць складає 392,00 гривні.

На першому поверсі знаходяться кімнати відпочинку для батьків та гостей, Інтернет-кімната, кімната для  самопідготовки до занять.

  • 11
  • 12
  • 13

У гуртожитку функціонує медичний пункт, де здійснюється фельдшерський прийом. Медичний пункт відповідає типовим вимогам.

  • 14

Фельдшер систематично спостерігає за станом здоров’я студентів, вивчає умови праці та побуту, активно проводить санітарно-гігієнічні, профілактичні та лікувальні заходи.

Для послуг мешканців гуртожитку працює пральня, де встановлено дві пральні машини-автомат, також діє душова кімната.

 

  • 15
  • 16

З метою забезпечення мешканців гарячою водою в душовій та на кухнях встановлені бойлери, які працюють цілодобово, на час, коли відключено стаціонарне постачання гарячої води.

  • 17
  • 18

Виховна робота в гуртожитку спрямована на підтримання зразкових побутових умов, дотримання мешканцями правил і норм проживання  у гуртожитку, забезпечення активного культурного відпочинку мешканців.

Розподіл місць у гуртожитку здійснюється комісією, в складі якої є студенти та затверджується наказом директора коледжу.

Місце у гуртожитку закріплено за мешканцями на весь період навчання. На підставі рішення про надання місця у гуртожитку адміністрація коледжу укладає угоду щодо проживання на весь період навчання.

У гуртожитку діють органи самоврядування – збори студентів, студентська рада.

Своє дозвілля (вечори-зустрічі з цікавими людьми, диспути, музично-літературні вечори, дні народження, години спілкування) дівчата проводять в естетично оформленій вітальні.

  • 19

Основна робота органів самоврядування спрямована на згуртування колективу, на активне дозвілля, на надання допомоги студентам, яким важко дається навчання, на дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання, удосконалення умов проживання.

Протягом останніх 15 років гуртожиток Криворізького медичного коледжу посідає призові місця серед гуртожитків закладів освіти міста Кривого Рогу за комфортністю умов проживання.