Приєднуйся до нас:


YouTube YouTube Telegram

Instagram

Найважливішою складовою підготовки майбутнього медичного працівника є практична підготовка.

При організації практичного навчання враховується принцип послідовності і безперервності у оволодінні студентами професійних компетентностей.

Навчальними планами спеціальностей передбачені такі види практичної  підготовки :

  • навчальні  практики

  • виробничі практики

  • переддипломні практики

Під час навчальних практик у кабінетах і лабораторіях коледжу студенти оволодівають навичками, набувають умінь і перший професійний  досвід.

Для належної організації навчальної практики в коледжі створено 41 кабінет і 14 лабораторій, обладнання яких відповідає табелям оснащення.

Навчальні практики на клінічних базах дозволяють студентам відпрацювати навички і удосконалити уміння в умовах лікувально-профілактичного закладу.

Під час виробничих практик студенти працюють за типовою і робочою програмою практики в лікувально-профілактичних закладах міста: різних за профілем відділеннях лікарень міста, амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, пологових відділеннях, аптеках, лабораторіях санепідслужби України під керівництвом досвідчених фахівців практичної медицини і фармації.

Переддипломна практика  як завершальний етап підготовки студентів  дозволяє їм перевірити свої можливості в самостійній роботі, удосконалити професійні компетентності, адаптуватись у майбутній  професії.

Захист від коронавірусу медичних працівників. Відео від Центру розвитку медсестринства МОЗ України(натисни тут)