СКЛАД ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
У КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ
(2023-2024 н.р.)
Голова студентської ради коледжу– Турко Максим
Голова ради гуртожитку – Кривенко Тетяна
Заступник голови студентської ради коледжу – Семенов Владислав
Заступник голови студентської ради гуртожитку – Гокштейн Надія
Голови секторів студентської ради коледжу:
-
культурно-масової роботи – Галяс Надія
- спортивної роботи – Тимощук Аліна
- навчально-виховної роботи – Салтан Альбіна
- трудовий сектор – Стрельчук Владислав
- волонтерської роботи – Яблонська Анастасія
- інформаційний центр – Гах Кирило
- соціальної роботи – Ніконенко Андрій
Голови секторів ради гуртожитку:
- соціального захисту – Швороб Анна,
- організації дозвілля – Шевченко Анастасія,
- інформаційний центр (редколегія) – Бондар Валентина,
- комісія санітарного стану – Тимченко Віталіна.
Старости відділень:
- «Сестринська справа» – Соловйова Дар'я,
- «Лікувальна справа» – Потапова Дар'я,
- «Лабораторна діагностика» – Кучер Віка,
- «Фармація» – Колива Діана.
Старости поверхів у гуртожитку:
- ІІ поверх – Соловйова Віталіна,
- ІІІ поверх – Крайдер Ірина,
- ІV поверх – Копитко Анна,
СТАРОСТИ ГРУП:
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
1. |
Карнаухова Валерія |
- СС 9-1-1 |
2. |
Плакса Поліна |
- СС 9-1-2 |
3. |
Білик Карина |
- СС 9-1-3 |
4. |
Хоміч Анастасія |
- СС 9-2-1 |
5. |
Юрова Яна |
- СС 9-2-2 |
6. |
Алєєва Дар'я |
- СС 9-2-3 |
7. |
Соловйова Дар'я |
- СС 9-3-1 |
8. |
Андрієнко Каріна |
- СС 9-3-2 |
9. |
Карпова Катерина |
- СС 9-3-3 |
10 |
Березін Семен |
- СС 9-4-1 |
11. |
Булхова Анна |
- СС 9-4-2 |
12. |
Затьора Аліна |
- СС 11-1-1 |
13. |
Кучер Віка |
- СС 11-3-1 |
14. |
Батигіна Вікторія |
- СС 11-4-1 |
15. |
Науменко Маргарита |
- ЛД 9-1-1 |
16. |
Яблонська Анастасія |
- ЛД 9-2-1 |
17. |
Кічула Анна |
- ЛД 9-3-1 |
18. |
Тернова Олександра |
- ЛС 9-1-1 |
19. |
Апанасько Олександра |
- ЛС 9-2-1 |
20. |
Воронін Анатолій |
- ЛС 9-3-1 |
21. |
Гребьонкін Богдан |
- ЛС 9-4-1 |
22. |
Пантєлєєва Карина |
- ЛС 11-1-1 |
23. |
Потапова Дар'я |
- ЛС 11-3-1 |
24. |
Ніконову Анна |
- ЛС 11-4-1 |
25. |
Коновал Альона |
- АС 11-1-1 |
26. |
Строганова Ганна |
- АС 11-3-1 |
27. |
Музикіна Тетяна |
- АС 11-4-1 |
28. |
Пшенична Вікторія |
- Ф 9-1-1 |
29. |
Тюменцева Яна |
- Ф 9-2-1 |
30. |
Антоненко Катерина |
- Ф 9-3-1 |
31. |
Гуменюк Анастасія А |
- Ф 11-2-1 |
32. |
Колива Діана |
- Ф 11-3-1 |
33. |
Саприкіна Поліна |
- МПС 9-1-1 |
34. |
Копитко Анна |
- МПС 9-2-1 |