Приєднуйся до нас:

  

YouTube

СКЛАД ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У КРИВОРІЗЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

(2020-2021 н.р.)

 

Голова студентської ради коледжу Попова Анастасія

Голова ради гуртожитку – Нестерчук Єлизавета

Заступник голови студентської ради коледжу – Лаврова Поліна

 

Голови секторів студентської ради коледжу:

  • культурно-масової роботи – Морозова Анастасія,
  • спортивної роботи – Конюх Олександр,
  • навчально-виховної роботи – Привалова Євгенія,
  • трудовий сектор – Лаптинський Богдан,
  • волонтерської роботи –Чумаченко Євгенія,
  • інформаційний центр – Степанова Дар`я,
  • соціальної роботи – Солом`яна Анна-Марія.

Голови секторів ради гуртожитку:

  • соціального захисту – Тарута Надія
  • організації дозвілля – Пекалюк Дар`я
  • інформаційний центр (редколегія) – Кисла Ольга
  • комісія санітарного стану – Мартиненко Валентина

Старости відділень:

  • “Сестринська справа” – Солтис Ганна,
  • “Лабораторна діагностика” – Тереник Лада,
  • “Лікувальна справа” і “Акушерська справа” – Аністрат Ганна,
  • “Фармація” – Батаєва Юлія

Старости поверхів у гуртожитку:

  • Баранова Марна (ІІ поверх),
  • Позднякова Вікторія (ІІІ поверх),
  • Бока Катерина (ІV поверх),
  • Коваленко Вікторія (V поверх).

СТАРОСТИ ГРУП:

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

 1.

Зуєва Анастасія Сергіївна

- СС 9-1-1

2. 

Булхова Анна Сергіївна

- СС 9-1-2

3. 

Болс Валерія                         

- СС 9-1-3

4. 

Грунська Валерія Сергіївна

- СС 9-2-1

5. 

Говдан Катерина Сергіївна

- СС 9-2-2

6. 

Лису Поліна Андріївна

- СС 9-3-1

7. 

Василик Тетянуа Леонідівна

- СС 9-3-2

8. 

Засульська Аліна Олегівна

- СС 9-3-3

9. 

Прокопенко Катерина Віталіївна

- СС 9-4-1

10 

Лапчик Варвара Вікторівна

- СС 9-4-2

11. 

Блаженну Мальва Володимирівна

- СС 9-4-3

12. 

Докієнко Діана Олександрівна

- СС 11-2-1

13. 

Солтис Ганна Володимирівна

- СС 11-3-1

14. 

Тереник Лада Вадимівна

- СС 11-4-1

15. 

Заялова Мері Борисівна

- СС 11-4-2

16. 

Іонова  Юлія Володимирівна

- ЛД 9-1-1

17. 

Петненко Наталя Вадимівна

- ЛД 9-2-1

18. 

Бугрій Софія Станіславівна

- ЛД 9-3-1

19. 

Трофімчук Анна Сергіївна

- ЛС 9-1-1

20. 

Островська Катерина Сергіївна

- ЛС 9-2-1

21. 

Бичкова Анастасія Олександрівна

- ЛС 9-3-1

22. 

Ісмаілова Дарина Рахатівна

- ЛС 9-4-1

23. 

Жечева Олександра Володимирович

- ЛС 11-2-1

24. 

Сакаль  Янек Васильович

- ЛС 11-3-1

25. 

Богданчик Владислав Романівна

- ЛС 11-4-1

26. 

Лісова Юлія Ярославівна

- АС 11-2-1

27. 

Горбунова Ольга Анатоліївна

- АС 11-3-1

28. 

Сидорова Катерина Олександрівна

- АС 11-4-1

29. 

Скорженко Дар'я Олегівна

- Ф 9-1-1

30. 

Теслюк Марія Сергіївна

- Ф 9-2-1

31. 

Батаєва Юлія Олександрівна

- Ф 9-3-1

32. 

Кумпаненко Владислава Геннадіївна

- Ф 11-2-1

33. 

Полєвщикова Єлизавета Володимирівна

- Ф 11-3-1

ВЕЧІРНЯ ФОРМА НАВЧАННЯ

 1.

Кулішенко Тетяна Анатоліївна

- ССв 2-1

2. 

Хроменок Наталія Костянтинівна

- ССв 2-2

3. 

Скрябіна Ірина Костянтинівна

- ССв 3-1

4. 

Шапкіна Людмила Андріївна

- ССв 4-1

5. 

Міроненко Оксана Ігорівна

- ССв 5-1

6. 

Лис Наталія Віталіївна

- ССБ(в) 1-1

7. 

Олійник Катерина Миколаївна

- ССБ(в) 2-1

8. 

Антонова Вікторія Юріївна

- ССБ(в) 2-2

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

 1.

Соловйова Наталія Михайлівна

- Фз 2-1

2. 

Куц  Олена Анатоліївна

- Фз 3-1

3. 

Тузло Оксана Ігорівна

- Фз 4-1

4. 

Кузьменко Діана Володимирівна

- Фз 4-2