Музей
Анатомічний музей
Анатомічний музей при цикловій комісії природничо-наукових дисциплін було створено у 2004 році.
Історія музею безпосередньо пов’язана з розвитком медичного коледжу. Протягом усього періоду існування навчального закладу викладачами широко застосовувались натуральні анатомічні препарати у якості демонстраційного матеріалу.
Анатомічна колекція того часу, що була організована за системним принципом, являла собою цілісну експозицію, та, окрім вологих, містила у собі велику кількість сухих, корозійних препаратів, штучних моделей, планшетів, таблиць, барельєфів.
Творенню музею передувала наполеглива пошуково-дослідницька робота студентів-гуртківців під фаховим керівництвом викладача анатомії та фізіології Остапенко Раїси Петрівни. Завдяки їх зусиллям було реставровано існуючи препарати, значно оновлено фонди музею.
Величезний внесок у розвиток музею зробили викладачі, що володіють багатогранним педагогічним досвідом, дослідницькими та творчими талантами, а саме: Агданцева Олена Михайлівна, Бубулій Лариса Павлівна.
На сьогодні експозиційний фонд нараховує близько 250 експонатів.
Щорічно анатомічний музей приймає велику кількість відвідувачів. У першу чергу школярів і студентів, що сприяє встановленню інтегрованих зв’язків із клінічними дисциплінами, популяризації наукових знань, формуванню природничого світогляду, виконанню професійно-орієнтаційної функції з-поміж абітурієнтів навчального закладу.
Етнографічний музей «Берегиня»
Видатною подією для Криворізького медичного коледжу було відкриття 1995 року етнографічного музею «Берегиня».
Музей названо «Берегиня», бо в ньому зберігається багато етнографічних пам’яток: це і вишиті рушники з різних регіонів України, і предмети побуту, і старовинні ікони, елементи українського національного одягу.
На базі музею працює мовно-літературний гурток «Плеяда», керівником якого є викладач української мови та літератури Кагатько Т.В.
Гуртківці збирають фольклор різних областей України, бо саме у творах УНТ відбито увесь культурно-історичний та мистецький шлях українського народу, беруть активну участь у міських та обласних турах мовно-літературних конкурсів імені Т.Г. Шевченка, імені П. Яцика, Всеукраїнської олімпіади з української мови і посідають призові місця. Щороку проводяться екскурсії для першокурсників до музею «Берегиня», які вчать бачити красу у великому і малому, виховують повагу до історичного минулого нашого народу.
Фонди музею щорічно поповнюються новими цінними експонатами.
Двері музею «Берегиня» завжди відкриті для гостей коледжу, студентів, що беруть участь у народознавчих виховних годинах та усіх бажаючих.