Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

Викладачами Криворізького фахового медичного коледжу для МО керівників груп закладів фахової  перед вищої освіти  Південного регіону було проведено онлайн-засідання з таких актуальних питань:

1.  Практичний тренінг.«Перша домедична допомога: знання, що рятують життя» - В.В Івасюк, викладач хірургічних дисциплін.

2. Психологічний супровід студентів та працівників Криворізького фахового медичного коледжу в умовах війни - К.В Нікітенко, практичний психолог.

3. Практичний тренінг та рекомендації. «Подолання кризових ситуацій в освітньому середовищі» - О.П. Токар-Біляєва, викладач психології.

В засіданні взяли участь 84 керівники груп (куратори Південного регіону),  директор Криворізького фахового медичного коледжу Козенко Л.О., заступники директора Синяговська І.О. та Шихальова З.М., методист коледжу Потрясова В.Б., завідувачі відділень.

Викладач хірургії та реаніматології, інструктор з тактичної медицини, керівник групи ЛС 9-1-1 Івасюк В’ячеслав Володимирович  продемонстрував  відеофільм, створений студентами групи ЛС11-3-1 «Перша домедична допомога: знання, що рятують життя»; надав окремі пояснення щодо особливостей домедичної допомоги, яку можуть здійснити люди без медичної освіти; презентував пам’ятку з рекомендаціями стосовно вмісту аптечки для надання домедичної допомоги в закладах освіти; поділився QR кодом для можливості  перегляду та застосування відео при проведенні виховної роботи у закладах освіти.

Практичний психолог, арттерапевт, керівник групи СС 9-1-2 Нікітенко Катерина Володимирівна, поділилась досвідом роботи щодо забезпечення психологічного супроводу студентів та співробітників Криворізького фахового медичного коледжу в умовах війни; ознайомила присутніх з автоматизованою інформаційною системою «Я-психолог»; ознайомила з тематикою тренінгів та годин спілкування з психологом у коледжі, запланованих на 2022-2023 навчальний рік. Також Катерина Володимирівна презентувала для присутніх On-line інструменти для роботи зі студентами з формування безпечної поведінки та психопрофілактики,  запропонувала використовувати їх у закладах освіти.

Токар-Біляєва Оксана Павлівна, викладач психології та міжособового спілкування, керівник групи ЛС 11-4-1, ознайомила присутніх з різними методиками проведення психологічних тренінгів; звернула увагу присутніх на необхідності студентоцентрованого підходу до підтримки та допомоги підліткам. Акцентувала різні можливостях підтримки, запропонувала кілька варіантів спілкування зі студентами на воєнну тематику. Окрема увага була приділена поняттю резилієнса - здатності окремих осіб, груп, сімей успішно функціонувати, адаптуватися та швидко відновлювати нормальний фізичний та психічний стан у загрозливих умовах та після пережитих стресових  ситуацій. Оксана Павлівна запропонувала проводити такі тренінги для збереження емоційного, інтелектуального і духовного благополуччя.

Під час обговорення директор Криворізького фахового медичного коледжу Козенко Л.О., підкреслила важливість та необхідність таких зустрічей, цінність обміну досвідом у підтримці здоров’я студентів та співробітників освітніх закладів у складний воєнний час. Людмила Олексіївна подякувала організаторам, учасникам за змістовний захід та присутнім за зацікавленість. Учасники засідання у свою чергу  подякували організаторам та учасникам за підготовку та проведення цікавого заходу та побажали подальшої плідної роботи.

  • 3
  • IMG-0b4a7ba08bc5ed83ebfe107dccb55597-V