Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

Дорогі студенти,  17 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день студентів!

Студентські роки –  це найщасливіші роки в житті кожної людини, це період, коли виникає перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та визначається подальший шлях.

День студента в наші дні - це  свято, але ми маємо пам’ятати, що історія його виникнення пов’язана з трагічними подіями супротиву чеських студентів фашистській окупації.  На своїх зборах 1941 року у Лондоні Міжнародна студентська рада прийняла рішення на честь загиблих у тих подіях оголосити 17 листопада  Міжнародним днем студентів. В Україні 17 листопада, крім міжнародного, святкується ще й український День студента. Це свято було встановлено Указом Президента в 1999 році «на підтримку ініціативи студентської молоді України».

Студентство за часи свого існування завжди було найпрогресивнішою, найсвідомішою, найбільш творчою частиною молоді, з якою пов’язане майбутнє світової спільноти. Українська молодь сьогодні разом із усім суспільством переживає нелегкі часи, але, у будь-якому разі, за нею майбутнє! У ваших руках, шановні студенти, доля України, яка потребує кваліфікованих спеціалістів - спеціалістів галузі охорони здоров'я.

Суспільство покладає значні надії на те, що ви сповна використаєте свій багатий творчий та інтелектуальний потенціал!