Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

З 8 по 12 листопада 2021 року в Криворізькому фаховому медичному коледжі пройшов тиждень циклової комісії фармацевтичних дисциплін «Сучасні проблеми фармацевта-практика».

Проведенню заходів передувала плідна робота викладачів і студентів. Події, що відбулися були різноманітними, цікавими, корисними.

Студенти ІІІ курсу взяли участь у конкурсі презентацій « Я – майбутній фармацевт». Презентації вийшли цікавими, яскравими. Місця розподілилися наступним чином:

І місце – Тимофєєва Анна, група фарм 11-3-1

ІІ місце – Теслюк Марія, група фарм 9-3-1

ІІІ місце – Сердюк Юлія, група фарм 11-3-1

У вівторок 9 листопада студенти ІІ і ІІІ курсу відвідали школу здоров’язберігаючих технологій «Я – здоровий фармацевт». Коучінг «Управління стресом», підготований студентами групи фарм 11-3-1 (куратор Брижатова Л.І.) проходив у Google Classroom. Студенти навчилися методикам подолання стресу, пройшли тестування.

Тимбілдинг «Шлях до успіху з Soft skills», який провели викладачі Волошина А.О. та Котельнікова М.Г. познайомив гравців та глядачів з методиками постановки цілей, та виконання запланованого. Команди груп ІІІ курсу продемонстрували у змаганні креативність, вміння працювати в команді, працювати з інформацією, знаходити рішення. Змагання завершилося нічиєю. Учасники отримали сувеніри та гарний настрій. Захід відвідали директор коледжу Козенко Л.О., методист коледжу Потрясова В.Б, заступник директора Зовтур Ж.В., завідувачі відділення Гнидюк А.А, Ігнатюк О.І.

На конференції «Безпечні ліки для матері і дитини», яка відбулася 11 листопада на підтримку Глобальної кампанії до  Всесвітнього дня  безпеки пацієнтів були розглянуті принципи фармацевтичної опіки головного болю, болю у горлі  та кашлю, печії та закрепу у вагітних жінок, матерів-годувальниць та дітей. Слухачі задавали питання і отримували змістовні відповіді учасників конференції, яку підготували викладачі Зовтур Ж.В., Ігнатюк О.І., Милова Н.І. та студенти ІІІ курсу. Захід відвідала директор коледжу Козенко Л.О., яка побажала студентам міцних знать, цікавого навчання і успіхів у майбутній діяльності.

У п’ятницю 12 листопада студенти знову відвідали школу здоров’язберігаючих технологій «Я – здоровий фармацевт». Цього разу відбувся тренінг «Стоп варикоз». Студенти групи фарм 9-3-1 (куратор Натарова О.М.) зняли відео з вправами для профілактики варикозу. Захід відбувся онлайн.

Увесь тиждень в холі на першому поверсі демонструвалися відео на фармацевтичну тематику, які могли переглянути студенти і співробітники.

Тиждень пройшов цікаво, насичено і плідно.

Заходи проводилися з дотриманням протиепідемічних вимог.

  • IMG_5890
  • IMG_5891
  • IMG_5892
  • IMG_5894
  • IMG_5898