Приєднуйся до нас:


YouTube YouTube Telegram

Instagram

«Ми навчаємось, щоб рятувати життя людей (особливості роботи фельдшера швидкої допомоги)» – такою була тема студентської онлайн-конференції 5 листопада в рамках тижня циклової комісії клінічних дисциплін №2 (викладач Давидова В.Ф., ведуча конференції студентка Аністрат А.).

До уваги учасників було запропоновано такі відеоповідомлення:

-      «Головні завдання фельдшера при наданні медичної допомоги хворим»  - Богданчик Владислава;

-     «Оснащення  карети «Швидкої медичної допомоги» - Бока Катерина;

-     Прутян Аліна, Басова Марина, Путря Віра підготували відповідь на питання: «А коли взагалі швидка допомога виїжджає, а коли ні?»;

-      «Синдром тривалого роздавлювання м’яких тканин» - Руфуллаєва Айтадж;

-     «Невідкладна допомога при обструкції дихальних шляхів» - Ісаєва Валерія;

-     «Алгоритм надання екстреної медичної допомоги фельдшером реанімаційної бригади» - Рязанова Поліна.

2020 рік став випробуванням для фельдшерів. У зв’язку з коронавірусною інфекцією ситуація щоденно перевіряла рівень їхньої професійної підготовки, рішучості, неймовірної відповідальності, сміливості, гуманності, а, насамперед,  любові та відданості своїй справі. Як звістки з фронту ми слухали щодня звіти про роботу медичних працівників, а головне – про тих, хто був на передньому фронті боротьби з підступним вірусом: «07.05.2020 – швидка допомога виїжджала за добу 351 раз. 11.08.2020 – швидка допомога виїжджала за добу 425 разів».

Тож, важливим став фільм про те, як користуватися фельдшеру засобами індивідуального захисту під час виїзду до потенційно хворого з COVID-19.

6 листопада було проведено онлайн-конференцію  «Крапля крові», яка глибоко та різнобічно висвітлила усі питання, пов’язані з донорством крові та її компонентів. В цій конференції взяли участь студентки Прокопенко Катерина, Попова  Анастасія, Романенко Єлизавета, Полюганич Вікторія, Сімонова Анастасія під керівництвом викладачів Бушинської І.В., Любецької В.Ю., Разумової В.В. Технічний супровід було здійснено інженером-програмістом Кутюговою Т.Ю. засобами комунікаційного програмного забезпечення Zoom.