Приєднуйся до нас:

  YouTube

10 травня для студентів ІІ курсу медичного коледжу було організовано заняття з туризму, в яких узяли участь групиЛС9-2-1, ЛС11-2-1, Ф9-2-1, Ф11-2-1, ЛД9-2-1. Учасники таких неординарних  занять з фізичного виховання виборювали звання  найкращого туристичного колективу. Викладачі фізичного виховання, які підготували це туристично-спортивне свято, зробили все для того, аби командам було цікаво змагатися між собою і вони проявили себе якнайкраще. Зважаючи на кліматичні умови,  було вжито необхідних заходів безпеки.

Команди змагалися в різноманітних туристичних конкурсах, а саме: назва і девіз групи, контрольно-туристичний маршрут (16 етапів), установлення і складання палатки, перетягування канату, розпалювання багаття, приготування каші та її презентація, розрізнення назв та в’язання туристичних вузлів. Після проведення всіх запланованих конкурсів, які були тісно пов’язані з туризмом та фізичним вихованням, колегія суддів, до якої входили викладачі фізичного виховання, підбила підсумки цього яскравого свята. Всі групи виявили найкращі якості в боротьбі за перемогу, але призові місця посіли такі групи:

І місце – гр.Ф9-2-1

ІІ місце – гр.ЛС9-2-1

ІІІ місце – гр.ЛС11-2-1

Переможці і призери змагань з туризму були нагороджені
грамотами. Переможцям були вручені грамоти. Слід зазначити, що між командами була дуже запекла боротьба. Перші дві команди були поза конкуренцією. А ось на «бронзу» претендували три колективи, які в активі мали рівну кількість балів. Та завдяки вдалому виступі в одному з конкурсів (І місце), група старших фельдшерів замкнула трійку призерів. Отож, слід з упевненістю сказати, що на цих змаганнях переможених не було. Всі групи виявили згуртованість, колективізм, жагу до перемоги.