Приєднуйся до нас:

  

YouTube

 

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої України. Саме під час цієї трагедії розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення рідної землі.

Тяжкий шлях визволення Батьківщини тривав з 1942 до 1944 рр. Попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога, звільнивши нашу державу. Саме цим подіям і присвячена виховна година «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», що відбулася 8 травня в день Пам’яті і Примирення (до 74-річчя визволення України від фашистських загарбників).

Студенти групи ЛД9-1-1(ведучі Латишенко А., Каширець А.) висвітлювали історичні події, з якими довелося зіштовхнутися людству, й українському народу зокрема під час ІІ Світової війни. Вірш «Фуга смерті» П. Целана, розповів про жахи Голокосту (читала О. Петренко). Вірш Поля Елюара «Свобода», написаний в часи Європейського руху Опору, возвеличив партизанський подвиг. Кириченко Поліна, читаючи вірш  Миколи Воронько «Партизани», нагадала про силу і нестримність українського народу. Поезія Василя Симоненка «Жорна» (читала студентка Лейбенко А.) оспівала незламний дух, титанічну працю українців в тилу і відважний подвиг солдат на фронті.

Марія Горностаєва, Надія Бут нагадали про подвиг медсестер і фельдшерів на полі бою віршами «Бинти», «Людина з поглядом навік загаслим».

Вірш Тетяни Власової «Одного ранку ти прокинешся зовсім досвіта (читала Костянок О.) нагадав про віру й надію, які мають бути стрижнем для життєствердної позиції для кожного.

В кінці виховної години студентки заспівали музичну композицію Наталлі Бучинської «Перемога», пам’ятаючи про славетний подвиг українського народу.