Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

Виховні і просвітницькі заходи першої декади грудня традиційно присвячуються проблемі боротьби зі СНІДом.

6 грудня 2018 року  у групі СС 11-3-1 було проведено виховну година з теми "Збережи себе: скажи СНІДу- НІ!".

За даними ДУ «Центр громадського здоров‘я МОЗ України»  за період  з 1987р.  і  10 місяців 2018р.  в країні офіційно зареєстровано 330 415 випадків позитивних досліджень крові на наявність антитіл до ВІЛ, 109 437 випадків захворювань на СНІД  та 47 646 випадків смертей від захворювань, зумовлених СНІДом.  Дніпропетровська область входить до трійки районів-лідерів за темпами поширення  ВІЛ-інфекції/СНІДу.  Кожен 12-ий  українець в організмі якого виявленні антитіла до ВІЛ – мешканець Кривого Рогу.  Епідемія вражає всі категорії населення, не обираючи ні за віком, ні за переконаннями. Подібна тенденція не може не хвилювати роботодавців і співробітників. Виникають закономірні запитання: чи безпечно працювати поруч з ВІЛ-позитивним колегою, як дізнатися більше про ВІЛ – інфекцію і чи можна запобігти поширенню ВІЛ і розвитку СНІД у працівників?                                                                   

Інформаційною підтримкою доповідей  учасників  круглого  столу та  питань, винесених до розгляду щодо  ВІЛ та СНІДу, стали буклети, слайди, відео, плакати, таблиці. Студенти брали активну участь в обговоренні масштабності й швидкості поширення інфекції, положень наказів: наказ №740 від 23.11.2007, наказ №955 від 05.11.2013, наказ №148 від 17.03.2015. Запитували  про особливості методів діагностики, профілактики та принципів лікування ВІЛ/СНІДу.

Пам'ятайте, що Ви можете запобігти зараженню ВІЛ-інфекцією! Уникання ризикованої поведінки є найефективнішим способом зберегти своє здоров'я і життя.