Приєднуйся до нас:


YouTube YouTube Telegram

Instagram

З 26.11.18 по 30.11.18 в Криворізькому медичному коледжі проходив тиждень знань циклу фізико-математичних дисциплін. Відкриття тижня розпочалося з цікавого повідомлення на радіо «Науковий вернісаж», в якому студенти коледжу дізналися про те,
що Монетний двір Національного банку України випустив майже три сотні ювілейних і пам'ятних монет, об'єднаних у 23 тематичні серії, однією з найбільш визначних серед яких є серія «Видатні особистості України». В даній серії представлені і всесвітньо відомі українські вчені минулого - Г.Ф. Вороний, О.М. Ляпунов, М.В. Остроградський, про досягненнями яких були проінформовані слухачі. Також була проанонсована програма заходів тижня.

27.11.18 студенти груп ЛС-9-1-1 і ЛД-9-1-1 завітали до імпровізованого «кінозалу» на перегляд кіножурналу «Хочу все знати» , підготовленого їх одногрупниками з допомогою викладачів Синяговської І.О. та Біліченко Н.І.. Сюжети знайомили з досягненнями сучасних українських вчених і конструкторів в різних галузях життя: створення приладу контролю стану серцево-судинної системи з негайним оповіщенням про негаразди та рекомендаціями щодо їх подолання, приладу безкровного аналізу крові, сучасних медичних приладів, що суттєво полегшують життя хворого, про роботу першої української фабрики по створенню речей за допомогою 3D– принтерів і , навіть , про популярні в усьому світі дерев’яні іграшки – конструктори.

28 листопада в актовій залі Криворізького медичного коледжу відбулась студентська конференція «Фізичні методи дослідження в медицині», підготовлена студентами групи СС9-2-2 під керівництвом викладача Федоренко В.П. В заході взяли участь студенти першого та другого курсів відділення «Сестринська справа». Доповідачі знайомили учасників із застосуванням фізичних методів дослідження в медицині, а саме –  методом електрокардіографічного та електроенцефалографічного дослідження, рентгенографією, комп’ютерною та магнітно-резонансною томографією, ультразвуковими та радіонуклідними  дослідженнями. Також було розглянуте  питання перспектив розвитку сучасної фізичної науки та подальшого її використання в медицині.

29 листопада був проведений інформ-дайджест «Наука ХХІ століття: найкращі відкриття», підготовлений студенти другого курсу відділення «Лікувальна справа» разом з викладачем Кононюк О.В. Глядачі мали змогу познайомитися з сучасними винаходами українських і зарубіжних вчених. Серед представлених новинок - 3D-принтер органів людини, клавіатура для медичних установ та мезофобів, маячки для орієнтації в інфраструктурі міста людей з обмеженими можливостями зору, рукавички EnableTalk для спілкування глухонімих за допомогою голосу і тексту. Вченими також створений прилад CamTouch, здатний зробити будь-яку поверхню сенсорною, наприклад, змінити всі звичайні аудиторні дошки на «живі». Дуже корисною для майбутніх медичних працівників була інформація про сучасний прилад «Електронний ніс», який за диханням людини діагностує онкологічні захворювання.

Всі заходи проходили у супроводі мультимедійних презентацій та демонстрації відеоматеріалів.

Заходи тижня знань циклу фізико-математичних дисциплін відвідали і поділилися своїми враженнями зам. директора з виховної роботи Синяговська І.О., зав. відділення «Сестринська справа» Назаренко Л.В., зав. відділення «Лікувальнаа справа» Давидчук М. А., зав. ЦК фізико-математичних дисциплін Біліченко Н.І. та викладачі ЦК фізико-математичних дисциплін.

Could not load widget with the id 260.