Приєднуйся до нас:

  YouTube

День знань і посвята у студенти Криворізького медичного колледжу студентів-першокурсників відбулися в урочистій святковій атмосфері.

3 вересня у залі Палацу культури ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» урочисто прозвучали Гімн України; пісні і вірші, що славлять величну і святу Батьківщину; настанови педагогів і грецьких богів: Асклепія, Гігеї і Панацеї, Клятва студента.

Щире привітання директора коледжу Козенко Людмили Олексіївни, яка впевнено здолала усі сходинки кар'єрного росту від  викладача до директора, за жодних обставин не зрадивши своєму педагогічному покликанню, прозвучали як настанова до успішного оволодіння благородною професією.

Завідувач відділення «Медсестринство» Ткачук Г. М., значну частину свого професійного життя віддала коледжу, а тому звернулась до молоді зі добрими побажаннями!

Студентів привітали офіцер, учасник бойових дій у двох війнах, військовий льотчик першого класу Сухоруков В.В. та Гордієнко С. П., мати-героїня, дитина війни, ветеран праці, педагог.

Ода професії  медика  та заклик до інтелектуального вдосконалення – проникли у душі і серця студентів-першокурсників та не залишили байдужими гостей свята.

Цьогорічна концертна програма була дуже насиченою, різноманітною, змістовною. Талановиті студенти медичного коледжу Кудрич Ю., Цветік С., Акастьолова С., Аністрат Г., Живіцька П., Колесник Д., колектив «Елегія» (Стерура О., Трофимчук М., Красноярова Д.), драмгурток «Експромпт» (Момат Д., Деркач Д., Блаженна М.), почесний гість Сухоруков В.В., випускниці коледжу Серентюк О. та Котовська В., колективи «Веселка» і «Факультет» створювали урочистий святковий настрій.

Нехай навчання у нашому коледжі приносить радість від успішного оволодіння професією, а піднесений настрій цього свята запам'ятається на усе життя!