Приєднуйся до нас:

  YouTube

Святкування 27-ої річниці Незалежності України розпочалося Маршем вишиванок від Георгієвської дзвіниці до пам’ятника Козаку Рогу, де відбулися урочистості. З великою гідністю учасники ходи пронесли 150-и метровий прапор України!

Згодом свято перемістилося до одного з улюблених місць дозвілля жителів Металургійного району та усіх криворіжців - парку імені Богдана Хмельницького.  Саме у парку гостей свята привітали концертною програмою, продемонстрували виставки декоративно-прикладного мистецтва, презентували навчальні, спортивні та інші заклади району.

Волонтери з числа студентів коледжу 3 та 4 курсу «Сестринської справи» під керівництвом викладачів Демішевої Г.А. та  Кушніренко Ю.Ю. у цей день працювали на медичному пункті «Знахар». Студентки Яловицька О., Безкровна А., Рощина В., Гавриш А.,  Федотова В., Недавня Д.  вчили надавати домедичну допомогу, вимірювали тиск усім бажаючим. До речі кажучи, показники артеріального тиску було визначено  63 особам та надано рекомендації. Відвідувачі нашої локації отримали буклети з інформацією про надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.  Святковий день виявився доволі насиченим, цікавим і динамічним, а волонтери отримали задоволення від своєї роботи.