02.12-06.12.2024 - Тиждень циклової комісії соціально-економічних дисциплін – ПАТРІОТИЧНО, ЦІКАВО, ЯСКРАВО!
- Деталі
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 09 грудня 2024
-
Перегляди: 109
З 2 по 6 грудня 2024 року відбувся тиждень циклової комісії соціально-економічних дисциплін. Заходи були присвячені важливим пам’ятним датам і проводилися у різних формах: онлайн-студія, правовий турнір, вікторина, челендж, захист проєктів та ін.
Викладачі активно долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності. Так, викладач Юлія Гаврилиця провела диспут в групах ЛД 9-1-1 та СС 11-1-1 з теми "Основні принципи гідності". Захід став значущим кроком у формуванні у здобувачів освіти цінностей взаємоповаги, толерантності та відповідного ставлення до суспільства. Марина Суздаль організувала онлайн-марафон проєктів «Гідність в мені, Гідність в нас!» у групах ЛС11-1-1, Ф9-2-1, ЛС9-1-1, СС9-2-1. Викладач Ліна Гайдук провела лекцію-диспут в групах Ф9-1-1, Ф9-1-2, СС9-1-2, СС9-1-3. Молодь долучилася до обговорення доленосних подій української історії. Свої відчуття захоплення та гордості здобувачі освіти виголосили як усно так і написанням відгуків, есе з цієї тематики.Також викладачі соціально-економічних дисциплін та здобувачі освіти долучилися до участі у заходах EdCampUkraine, присвячених Усесвітньому Дню Гідності 2024.
Низку заходів було присвячено Дню Збройних Сил України.
Викладач Марина Суздаль спільно зі студентами груп СС9-1-2 та ЛС9-1-1 організувала фотовиставку-привітання "Миколай разом із ЗСУ творить дива", а у своєму вітальному відеоролику студенти намагалися створити для наших захисників казкову атмосферу та передати слова вдячності.
Викладач Юлія Гаврилиця провела захоплюючу вікторину, яка об'єднала студентів у пізнанні історії сьогодення та культурного внеску українських військ. Студенти першого курсу змагалися командами у питаннях про ключові події історії українських збройних сил, впізнавали відомих українських діячів, які сьогодні захищають Україну в лавах ЗСУ. Найемоційнішим був блок, де студенти впізнавали сучасні пісні, що стосувалися російського вторгнення на територію України.
Протягом двох місяців тривав челендж "Я - українець". Символічно, що розпочато його було 1 жовтня, в День Захисника і Захисниць і завершено 6 грудня, в День ЗСУ. Висловлюємо щиру подяку усім учасникам цього заходу.
Під час захисту проєктів, студенти мали змогу реалізувати свої творчі здібності, виразити глибоку повагу, любов до України та її історії. Вони довели, що бути українцем - це гордість!
Переможцями стали:
І місце - група Ф9-2-1; https://www.facebook.com/share/v/1DSweEST7d/
ІІ місце – група СС9-1-2; https://www.facebook.com/share/v/12EztQ263hm/
ІІІ місце – група ЛС9-1-1, група СС9-2-3 https://www.facebook.com/share/v/1LRc8oFSB5/ , https://www.facebook.com/share/v/14oARkZ3zT4/
04.12.24 до Дня прав людини викладач Наталія Чутова провела правовий турнір «Битва титанів», на якому команди «Правові майстри» та «Феміди» (гр. ЛД9-3-1) боролися за право називатися правознавцями. Турнір викликав великий інтерес серед студентів коледжу (студенти 1-4 курсів). Позитивний настрій створив ведучий турніру випускник коледжу Андрій Никоненко. В результаті гострої конкурентної боротьби з’ясувалося, що команди на одному рівні, тому турнір завершився дружньою нічиєю.
Впродовж тижня студенти мали можливість переглядати відеоряд до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, Дня прав людини (в групах ЛС11-4-1, АС11-2-1).
5.12.24. студенти груп СС9-2-3, СС9-1-1, СС9-1-3 та ЛД9-1-1 стали учасниками онлайн-студії з циклу «Лідер та лідерські якості», цього разу говорили про японське економічне диво, досвід та уроки для України.
Основою дискусії стала праця Джонсона Чалмерса, в якій глибоко проаналізовано шлях Японії до економічного успіху. Учасники мали змогу поділитися своїми думками, поставити запитання та обговорити актуальні паралелі з розвитком України.
Дякуємо всім, хто приєднався до наших заходів!