Реалізація проєкту «Психологічна підтримка студентської молоді як фактор формування резилієнсу в умовах вимушеного воєнного стану» в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки
- Деталі
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 14 вересня 2023
-
Перегляди: 417
12.09.2023, ДЕНЬ ДРУГИЙ
Другий день перебування студентів Криворізького фахового медичного коледжу пройшов цікаво та сприяв неформальній освіті молоді в контексті її трьох складових: “вчитися в дії” (отримувати знання під час практичної діяльності), “вчитися взаємодіяти” (робота в групах або командах), “вчитися вчитися” (аналіз власного досвіду та формування нових знань).
Учасники проекту взяли участь у тренінгу "Самозбережувальні технології в умовах сьогодення", на якому мали змогу практично відпрацювати техніки саморегуляції, а саме:
- визначення сенсу свого життя, покликання;
- організувати свою поведінку у ефективний спосіб, діяти з надією, згідно з цінностями, діяти разом;
- формування здатності сприйняти ситуацію і знаходитись у ній з мудрими та світлими думками;
- об’єднання з іншими людьми задля подолання труднощів, плекання спільної стійкості та глибоких життєдайних стосунків;
- ефективна регуляція енергії та емоцій.
І навіть комунікативний мовний бар'єр не зміг завадити згуртованій роботі студентів Криворізького фахового медичного коледжу та Утенського колегіуму.
За планом реалізації проекту викладач української мови та літератури Гладун Світлана Миколаївна та студентка групи СС 9–2-1 Солов'йова Дар'я провели круглий стіл на тему «Євросоюз - цивілізаційний вибір України. І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі…», на якому відбулось українсько-литовське інтеграційне спілкування між студентами обох країн щодо наслідків російської агресії від початку війни дотепер. Міжкультурний діалог в он – лайн режимі проходив на засадах відкритості і толерантності.
Таким чином, проведення заходів в рамках проекту щодо обміну молоддю України та Литви сприяє подоланню культурного бар’єру, оволодінню молодими людьми методиками, технологіями психологічної допомоги та соціально-психологічної підтримки, навичками самодіагностики та саморегуляції стресових станів, популяризації самозбережувальних технологій в умовах сьогодення, розвитку soft skills (лідерство, вміння працювати в команді).
Проєкт відбувся за підтримки Міністерство молоді та спорту УкраїниДепартамент молодіжної політики та спортуКриворізький Фаховий Медичний КоледжMedicinos Fakultetas Utenos Kolegija
https://www.utenos-kolegija.lt/naujiena/1403-bendros-projekto-su-ukrainieciais-veiklos
#утена#криворізький_фаховий_медичний_коледж
#обмін_молоддю#міжнародна_співпрвця
#Міністерство_молоді_та_спорту_України
#Департамент_молодіжної_політики