Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

У важкий для України час весь світ об'єднався у подоланні російського агресора. Неоціненною є допомога Збройним Силам України та цивільному населенню, яке вимушене залишати свої домівки у зоні воєнних дій та тимчасової окупації. Криворізький фаховий медичний коледж з перших днів війни приймає у  гуртожитку закладу та у тісній співпраці із громадськими об'єднаннями міста та країни створює комфортні умови для тимчасових переселенців із східних і південних областей нашої Держави.

Яскравим прикладом плідної співпраці є отримання 02.06.2022 гуманітарної допомоги для мешканців гуртожитку від Благодійної організації «Мальтійська служба допомоги України міста Львову».

Сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність за високий професіоналізм Благодійної організації «Мальтійська служба допомоги України міста Львову», підтвердженням якого стали об'єм і склад гуманітарного вантажу, який у значній мірі зможе задовольнить потреби мешканців гуртожитку у продуктах харчування, засобах особистої гігієни, гігієнічних та окремих лікарських засобах і  одязі   протягом тривалого часу  (1 – 1,5 місяці).

Висловлюємо особисту подяку Софії Міхал,  очільнику Мальтійської служби допомоги України міста Львову, за організаційну і координаційну участь у отриманні нашим коледжем 2 червня 2022 року гуманітарної допомоги для мешканців гуртожитку, яка є  яскравим прикладом плідної співпраці заради  високих людських ідеалів і цінностей.

  • 1 Мальт
  • 2 мальт
  • 3 мальт
  • 4 мальт
  • 5 мальт
  • 6 мальт