Приєднуйся до нас:

  

YouTube

08.12.20 в рамках тижня циклу соціально-економічних дисциплін та до Всесвітнього Дня прав захисту людини викладач Чутова Н. П. в групі Ф 9-3-1 провела відкритий виховний захід-турнір  «З глибин віків у сьогодення», присвячений виборчим правам громадян держави. Захід проводився з метою ознайомити студентів з історією виборчого права, сучасними виборчими системами, підготувати молодь до активної і усвідомленої участі у виборах різного рівня в країні, попередження абсентеїзму. Вікторини, конкурси, екскурси в історію виборів, цікаві факти поглибили знання студентів з виборчих систем та виборів, що допоможе їм  протистояти маніпулятивним технологіям,  вміти захистити свої права і свій вибір. Студенти брали активну участь у ході турніру, демонструючи свої знання та вміння з дисципліни «Основи права».

9.12.20. викладач циклу соціально-економічних дисциплін Євдокимова О. А. організувала та провела відкритий виховний захід«Великі українці» (присвячений М. Амосову). Учасниками круглого столу стала група ЛС 9-1-1.В ході заходу студенти ознайомилися із біографією одного з найвідоміших в світі кардіохірургів.Микола Михайлович Амосов врятував життя десяткам тисяч людей, талановитий вчений, якийзуміввласнимжиттямпоставитиекспериментщодоможливостей та витривалості людини, основоположник біокібернетики в Україні, письменник, який одержав широке визнання в Україні та за кордоном.Його ім’я поряд з Гіппократом, Пироговим, Кохом, Фрейдом, Бехтерєвим у списку ста великих лікарів людства. Якщо зібрати всіх пацієнтів Амосова разом, отримаємо населення невеликого міста. А якщо порахувати всіх, кого врятували його учні, створений Амосовим інститут - скільки їх? Область? Країна? Отож, біографії таких українців мають стати взірцем для майбутнього покоління медиків.

10.12.20. викладач циклу соціально-економічних дисциплін Суздаль М. М. провела відкрите засідання гуртка «Історія через призму гендерних відносин» на тему «Відомі жінки Криворіжжя». Гостями заходу стали студенти груп ЛД 9-1-1 та СС 9-1-3. У підготовці взяли участь студенти групи ЛС 9-1-1 Доценко О., Трофімчук А. та групи СС 9-2-1 Крикуненко А., Грунська В., Міса В.

Студенти отримали змогу побачити одне із облич нашого міста, а саме його жіноче обличчя. Форма заходу - творчий портрет з елементами теле-ревю, була схильно сприйнята студентами, вони продемонстрували свою зацікавленість до теми. Студенти мали змогу познайомитися із біографіями таких відомих криворожанок як Л. Сенчина, Н. Семизорова, О.Чистякова, сестри Катерина та Альона Бондаренки, А. Кульбаба та ін. Вже в ході заcідання з’явилася ідея щодо створення циклу заходів про відомих жінок нашого міста.

 • photo_2020-12-10_22-14-09
 • photo_2020-12-10_22-15-39
 • .3
 • .4
 • 7
 • 1
 • 2
 • 4