Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

Зміна навчального закладу для підлітка завжди є стресом. А стрес не є гарним помічником в адаптації до нового колективу, нових педагогів, нових вимог. Проблема адаптації особистості до нових умов життя є надзвичайно актуальною. Адаптація першокурсника полягає в здатності відповідати вимогам і нормам закладу освіти, а також в умінні розвиватися в новому для себе середовищі, реалізувати свої здібності та потреби, не вступаючи із цим середовищем у протиріччя. Для полегшення адаптивного періоду у нашому коледжі діє програма «Вчись вчитися». Ця програма включає різні заходи, метою яких є передбачити складнощі, з якими стикається студент, та допомогти їх подолати.

В рамках даної програми в групі ЛС 9-1-1 була  проведена тематична година спілкування «Магія книги». Студенти групи разом із завідувачем бібліотеки Горобець Людмилою Василівною та куратором групи Акуліною Лілією Петрівною здійснювали онлайн-мандрівку бібліотеками світу, обговорювали ситуації, які можуть статися у бібліотеці, знайомилися з можливостями бібліотеки коледжу. Адже метою заходу було виховання любові до читання, формування інформаційної культури особистості, вміння використовувати можливості бібліотеки в освітньому процесі.

Даний захід відбувався в той час, коли вся Україна святкувала Всеукраїнський день бібліотеки. Студенти привітали бібліотекарів коледжу з професійним святом та подякували за допомогу в організації та проведенні години спілкування.

  •  книги 4
  •  книги 5
  •  книги 7