Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

25 жовтня студентський актив взяв участь у пам’ятному мітингу та покладанні квітів до меморіального знаку «Журавлі».

Цього ж дня  викладачами соціально-економічного циклу у групах Ф 9-1-1, ЛД 9-1-1, СС 9-1-1, ЛД 9-2-1 було проведено виховний захід до 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Метою заходу було вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам'яті загиблих у Другій світовій війні. Особливу увагу було приділено саме багатогранності українського виміру боротьби із нацизмом через історію однієї людини. Були згадані історії різних людей: кримсько-татарського льотчика, Героя СРСР Амет-Хана Султана, українського героя французького Спротиву Василя Порика, генерала УПА Василя Кука, Героя СРСР Олексія Береста, який встановив радянський прапор на Рейхстагу та ін.

Тему цього заходу було розширено розглядом страшних подій Бабиного Яру у 1941 році. Студенти були не тільки глядачами, але і активними учасниками заходу «Бабин Яр: трагедія і пам'ять (78-ї річниця трагедії)», продемонструвавши свою небайдужість до прояву найвищого рівня Голокосту. Так, студентка групи СС9-1-1 Крикуненко Анастасія прочитала власний вірш на тему геноциду євреїв, та інших національностей,  а Степанова Дар’я розповіла про історію своєї родини, яку вона зобразила і на своєму малюнку. Завершилася година спілкування запаленням «Свічки пам’яті»  усіх жертв Бабиного Яру та вшанування загиблих при визволенні України.