Приєднуйся до нас:

  

YouTube

 

17 жовтня 2019 року відбувся круглий стіл, на якому були присутні Осадчук О.Г., спеціаліст з Міського Центру планування сім’ї,  зав.відділення, викладачі  та студенти медколеджу (ІІ та ІІІ курсів).  

       Метою цього заходу було поглиблення обізнаності студентів про поняття репродуктивного здоров’я, вплив різних чинників на здоров’я  жінки  та розвиток дитини, профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом та небажаної вагітності з урахуванням сучасних методів контрацепції. Сформувати у студентів усвідомлення ролі батьків у своєму житті та поняття того, що сім’я – це середовище, де складаються умови його фізичного, психічного, емоційного та інтелектуального розвитку. Студентки групи АС 11-3-1 надали інформацію про сучасні методи контрацепції та показання для їх використання.

 Студенти уважно вислухали цю інформацію, яка буде в нагоді їм в навчанні та у житті. Із великим захопленням  сприйняли цікаву інформацію Осадчук О.Г., спеціаліста з Міського Центру планування сім’ї, про профілактику  венеричних захворювань та сучасні методи контрацепції, які допомагають запобігати небажаної вагітності.

Під час підготовки до виховної години студентами групи АС 11-3-1 було проведено анкетування серед студентів ІІ та ІІІ курсів медколеджу з ціллю виявлення обізнаності молоді у питаннях контрацепції та готовності до статевих стосунків.

Питання, які були висвітлені на цьому заході, викликали жвавий інтерес не тільки у студентів, а й  у всіх присутніх гостей. По закінченню заходу усім присутнім були роздані пам’ятки «Тобі важливо знати».

Захід було підготовлено і проведено студентами групи АС 11-3-1 під керівництвом куратора Ліпєгової Л.В.