Приєднуйся до нас:

  

YouTube

 

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Це свято виникло у XX столітті. Японія вважається засновником Дня літніх людей.  

В Україні це також і День ветерана - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів. День, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та повагу.

Нашим ветеранам трудової слави  колектив коледжу присвятив вечір пошани «Доброта. Співчуття. Милосердя», який відбувся 2 жовтня 2019 року у гуртожитку.

Талановиті студентки привітали гостей святковою програмою: віршами, піснями і гуморесками. Приємним сюрпризом стало пригощання ветеранів солодощами, які приготували старшокурсниці, що мешкають у гуртожитку.

Організаторами святкування були  бібліотекар  коледжу В.В.Дроботенко, студентська рада та вихователь гуртожитку Є.О.Потупа.

Цей день – не лише можливість нагадати студентам про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

Ми  сподіваємось, що  свято доброти переросте у щоденну потребу робити добро.