Приєднуйся до нас:

  YouTube

30 травня 2019 року студентка третього курсу спеціальності фармація Медведєва Олександра представляла наш коледж на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «PANACEA -2019», який пройшов у Харкові на базі фармацевтичного коледжу Національного фармацевтичного університету.

Виступу нашої конкурсантки передувала напружена робота  по підготовці  та участі у І етапі, який пройшов на базі Криворізького медичного коледжу. Здобувши перемогу в цьому змаганні, Олександра почала підготовку до Всеукраїнського конкурсу.

Тестові завдання з профільних дисциплін: фармакології, технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії, фармацевтичної хімії; виконання практичних навичок – заповнення документації, приготування мікстури, визначення мікроскопічних та макроскопічних ознак лікарських рослин, вивчення характеристики лікарських засобів – ось неповний перелік знань та вмінь, які підкорилися нашій учасниці.

На Всеукраїнському конкурсі «PANACEA -2019» представниця нашого коледжу Медведєва Олександра посіла почесне ІІІ місце з сімнадцяти інших учасників, які представляли медичні та фармацевтичні навчальні заклади України.

Ми вітаємо Олександру, викладачів, адміністрацію коледжу.

А студентам бажаємо натхнення, витримки, зацікавленості, наполегливості на їх нелегкому шляху до знань, щоб у майбутньому гідно презентувати себе, свій фах, свій професіоналізм і наш Криворізький медичний коледж.