Приєднуйся до нас:

  YouTube

Криворізький медичний коледж з великим піднесенням відзначив півсторічний ювілей заснування відділення лабораторної діагностики, дата якого припадає на 17.04.1969 року.

Наш освітній заклад враховує постійне зростання ролі лабораторної діагностики на сучасному етапі розвитку клінічної медицини і протягом 50-ти років поступово і наполегливо реалізує її навчально-практичний компонент. За цей період відділення завжди визначалось висококваліфікованим кадровим складом,  прекрасними традиціями та на сьогодні вже нараховує понад тисячну армію випускників.

На урочистостях гості свята мали змогу перегорнути історичні сторінки, переглянути світлини 1969-2016 років та сучасні фото. З великою теплотою викладач  Васильєва В.М. згадувала професійні конкурси, творчі змагання, екскурсії та трудові семестри. Випускниця 1986 року Горяча В.В.,  а нині викладач, розповіла як про світлі, так і сумні події навчання і викладацької діяльності.

Привітання директора коледжу Л.О. Козенко  було підтримане нагородженням викладачів відзнаками Криворізької міської організації профспілки працівників охорони здоров’я за сумлінну працю Пурій Г.І. та Сухотеплої Л.Г.; за здобутки в галузі охорони здоров'я – Крутікової Т.В., ювілейними грамотами за відданість справі, вагомий особистий внесок  у справу підготовки медичних кадрів - Ткачук Г.М. (зав.  відділення) та Васильевої В.М., за багаторічну плідну працю, сумлінне виконання своїх функціональних обов'язків лаборантів відділення Гринь В.В., Гончарової Н.Ф. та Зайцевої Т.І.

На святі були присутні випускники відділення, які зараз працюють у криворізьких закладах охорони здоров'я. Кругленко Г.Л., головний лікар Центру боротьби та профілактики СНІДу та Омельченко І.А.. викладач курсів підвищення кваліфікації виступили з вітаннями.

Голова циклової комісії Крутікова Т.В. розповіла про кожного викладача відділення, які працюють сьогодні, а ведучі запросили хвилиною мовчання вшанувати тих, хто незримо з небес супроводжує і оберігає нас.

Галина Миколаївна Ткачук нагородила грамотами студентський актив відділення і подарувала усім прекрасний філософський вірш.

Добрий світлий настрій дарували скрипалі музичного колективу «Капріччіо», володар «Золотого саксофону» Олексій Жиронкін, танцювальний дует «Мастерс» (Романенко Ольга і  Папян Размік),  студенти Дар'я Колесник, Єлизавета Грицай, Дмитро Момат, Мойсеєнко Сніжана.

Вітаємо усіх з ювілеєм і бажаємо наснаги на довгі роки!

  • 11_IMG_2142
  • 12_IMG_2146
  • 13_IMG_2153
  • 15_IMG_2175
  • 1__IMG_2109
  • 2___IMG_2111
  • 5_IMG_2114
  • 8_IMG_2129
  • 9_IMG_2127