Приєднуйся до нас:

  YouTube

В рамках тижня циклової комісії природничо-наукових дисциплін, 18.04.2019 року у Криворізькому медичному коледжі викладачами: Бабенко Тетяною Павлівною (кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач – методист, голова циклової комісії природничо-наукових дисциплін) та Черкашиною Златою Русланівною (викладач – спеціаліст, викладач патоморфології та патофізіології) спільно зі студентами групи СС 11-3-2 та СС 9-1-3 було проведено відкриту годину спілкування з елементами тренінгу на тему: «Стоп булінг».

Метою пронованого заходу булоознайомити студентів із поняттям «булінг», його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формувати негативне ставлення до булінгу (неприпустимість проявів булінгу в дитячому середовищі)

Очікувані результати:

• З'ясувати зміст поняття «насилля» та його види;

• Окреслити види сімейного насильства;

• Визначити причини виникнення сімейної та студентської жорстокості, її реалії та наслідки;

• Виокреслити механізм захисту прав дітей.

На жаль, ми живемо у світі де, існує таке негативне явище, як насилля, цькування. Більшість дітей у свій час дражнили брати, сестри або друзі. Якщо це відбувається у грайливій, дружній або взаємній формі, коли обидві дитини просто жартують, такі образи, як правило, не завдають шкоди. Проте коли словесні уколи стають образливими, злими, постійними, вони перетворюються у знущання та вимагають припинення.

Боулінг – це образлива, принизлива поведінка, агресивне переслідування одного з членів колективу (шкільного, студентського, професійного) з боку інших членів колективу або його частини. При цькуванні жертва опиняється не в змозі себе захистити від нападів.

Під час тренеру студенти виявили основні причини та прояви боулінгу. З’ясували механізми дії при таких явищах. Через упровадження вправ «Рука допомоги», «Серце підтримки» спланували можливі заходи надання допомоги постраждалим від булінгу.