Приєднуйся до нас:

YouTube

YouTube

YouTube

З 21 по 27 березня проводилися міські змагання серед дівчат ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу. Команди були розділені на Північну та Південну зони. По 2 найкращі збірні виходили у фінальну частину турніру. Збірна команда Криворізького медичного коледжу свій груповий раунд грала у ККНАУ.

Ігри з ККХТ, ККНАУ, ПівККТУ та УПТ виграла та вийшла у фінальну стадію змагань, які проводилася у КГЕМТ. У півфіналі, перемігши ККЕУ з рахунком 2:0, наші спортсменки вийшли у фінал, де вони зустрілися з дуже сильною командою з комерційного коледжу. Таким чином, другий ігровий день повинен був розставити всі крапки щодо «золота» та «срібла».Матч за І місце видався дуже напруженим. Гра показала, що суперники виявилися гідними один одного. Для виявлення переможця знадобилося провести 3 партії: 1 - за ККК (25:17), 2- за «медиками» (25:15). Вирішальну партію виграла команда з комерційного коледжу, а нашім дівчатам зовсім трохи не вистачило до перемоги.