Приєднуйся до нас:

  YouTube

29.11.2018 на базі Криворізького медичного коледжу традиційно проходило обласне методичне об’єднання викладачів англійської мови. Викладачі розглядали актуальні питання викладання іноземних мов у  вищих начальних закладах І-ІІ р.а.

На заході були присутні директор коледжу Л.О. Козенко, методист коледжу В.Б. Потрясова, заступник директора з виховної роботи І.О. Синяговська, завідувачі відділень,  викладачі англійської мови та гуманітарних дисциплін.

Голова  ОМО  О.В. Чепурна підготувала доповідь  «Сучасні інструменти розвитку критичного та креативного мислення студентів-медиків для формування вмінь та навичок комунікації в іншомовному професійному середовищі».

О.Б. Єчина ознайомила викладачів  із нормативною документацією, що стосується змін в освітньому просторі, а також з проблемами профільної школи в контексті НУШ.

Н.О. Величко  підготувала матеріал щодо форм та методів роботи із студентами зі слабкою базою як складовою адаптації до умов навчання у ВНЗ. Викладачі О.В. Чепурна та І В. Мікушина поділилися своїм досвідом щодо роботи зі студентами, які не встигають.

Ю.О. Татаренко  презентувала матеріали щодо імплементації інформаційного ресурсу Learning-ups з англійської мови . Викладачі спробували працювати з представленими он-лайн тестами, розробленими на сайті.

Також  І.В. Мікушина представила  покажчик літератури з названих проблем.

За підсумками засідання було представлено рекомендації викладачам медичних коледжів Дніпропетровської області.