Приєднуйся до нас:

YouTube

YouTube

YouTube

Збірна команда нашого коледжу серед дівчат з баскетболу виборола ІІI місце у міській спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ р.а. Свій шлях до фіналу вона розпочала ще у груповому турнірі, який проходив з 30 жовтня у спортивному залі ККНАУ. Медики, виборовши ІІ місце у своїй підгрупі, вийшли до фіналу, який проходив 6-7 листопада у КГЕМ. У півфінальній грі майбутні медичні працівники у напруженій зустрічі програли  команді з ККГТ – 12:17. А вже наступного дня умалому фіналі за бронзові медалі виграли у авіатехнічного коледжу– 22:19. До речі, у грі на кваліфікаційній стадії змагань медичний коледж програв у драматичному матчі цій команді в одне очко. Отож, реванш удався. Слід додати, що у збірній наполовину змінився колектив та завдяки тренерському хисту Кузякіної С.О. медики стрибнули на третю сходинку п’єдесталу пошани!