Приєднуйся до нас:

  YouTube

В рамках програми «Тижня здоров’я», який проводився на базі поліклініки медичного центру приватного підприємства  «Стіл Сервіс» –  підприємства, що обслуговує з надання  первинної медичної допомоги найбільше у місті промислове підприємство «Арселор Міттал Кривий Ріг», студенти ІІ і ІІІ курсів Криворізького медичного коледжу мали змогу ознайомитись з сучасною базою поліклініки та основними напрямками роботи медичного центру.

Студенти оглянули оснащені новітньою діагностичною технікою рентген-кабінет, кабінет мамографії, кабінету окуліста та отоларинголога, кабінет аудіометрії  ознайомились з можливостями ранньої діагностики тяжких захворювань, сучасними способами безконтактного вимірювання внутрішньо-очного тиску, прослухали інформацію про небезпечність частого використання навушників. 

Відвідавши клінічну лабораторію, студенти мали змогу ознайомитись з роботою сучасних автоматичних апаратів для клінічних та біохімічних досліджень та з інформацією про необхідність і діагностичне значення контролю показників крові.

Дуже цікавим для студентів ІІ курсу спеціалізації «сестринська справа» став тренінг з серцево-легеневої реанімації на тренажері зі світовим контролем, визначення окигенації крові та пульсу з використанням пульсоксіметру. Після тренінгу студенти відповідали на запитання та вигравали заохочувальні призи.

Криворізький медичний коледж співпрацює з ПП «Стіл Сервіс» з травня 2018 року, коли студенти випускних курсів були  направлені на проходження переддипломної практики з циклу «амбулаторія терапевтичного профілю». Окрім цього студенти-волонтери коледжу минулого літа працювали у медичних частинах ДОТ «Парус» та «Буревісник».

І сьогодні ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, адже така професійна взаємодія корисна для обох сторін.