Приєднуйся до нас:

  YouTube

Вихованню культурної людини найбільш успішно сприяють дві сили: мистецтво і наука. Обидві ці сили поєднані в книзі. Багато див на землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Стародавні мудреці говорили: «Книга – це мудрість минулих поколінь».

27.09.2018 в актовій залі Криворізького медичного коледжу відбулося засідання літературної вітальні «Магія книги».

Директор коледжу Людмила Олексіївна Козенко та викладач української мови та літератури Світлана Миколаївна Гладун привітали  бібліотекарів з Всеукраїнським днем бібліотек, підкреслили важливість читання в житті студентів коледжу.

Факти про історію створення книги, виникнення найбільших та найдивовижніших бібліотек світу, значення книги та читання в житті кожної людини в цікавій формі слухачам запропонували студенти гр. СС 9-2-1 (куратор Олена Іллівна Письменна).

В затишній атмосфері вітальні звучали пісні, вірші, уривки з драматичних творів. За темою заходу працівники бібліотеки надали цікаву і змістовну відеоінформацію.

Книга – бібліотекар – читач – це нерозривний ланцюжок з трьох нероздільних понять. Не може існувати бібліотека без книги, а книга без читача.

Відомий письменник К.Паустовський закликає: «Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали  хоча б однієї сторінки з нової книги!». Наша бібліотека завжди на службі у людини, яка прагне до саморозвитку!

Тож, місце зустрічі – бібліотека!