Приєднуйся до нас:

  YouTube

Цей соціальний профорієнтаційний інтерактивний захід за своєю специфікою та масштабністю не має аналогів в Україні, адже він надає можливість дитині доторкнутися до світу дорослих, зрозуміти, як влаштоване професійне середовище та "заробити" перші "гроші" і витратити їх у крамничках на території містечка.

Цього року захід проходив у парку Героїв і зібрав сотні учасників. При вході кожна дитина отримала паспорт та «влаштувавшись на роботу» перевірила на собі професії рятувальника, пожежника, поліцейського, медика, будівельника, вчителя, кухаря, художника, менеджера з туризму, співака, танцівника, дизайнера та ін.

На локації Криворізького медичного коледжу юні «працівники»-медики вчились вимірювати тиск та пульс, накладати пов'язки. Студенти-волонтери групи ЛС 9-3-1 Кудрич Ю., Антоненко Б., Кириченко Б., Пятничко К., Тельник А. та студентка групи СС 9-4-3 Плюшкіна Т. були для них фахівцями-наставниками. Батьки учасників професійного тренінгу з задоволенням залучались до опрацювання власних навичок, цікавились особливостями навчання в нашому коледжі, отримували короткі консультації від викладачів коледжу Акуліної Л.П., Нефедової Г.А., Спірєвої В.І.