Приєднуйся до нас:

  YouTube

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Щорічно напредодні свята у Криворізькому медичному коледжі продиться Тиждень охорони праці. У цьому році він проходив під гаслом «Захищене і здорове покоління».

Організаційний комітет склав план заходів, які передбачали проведення рейдів та оперативних перевірок стану охорони праці  в навчальних кабінетах, лабораторіях , кімнатах гуртожитку , спортивних залах тощо.

Разом з профспілковим комітетом була проведена нарада у директора, де розглядались питання  запобігання травматизму, підвищенню рівня безпеки та покращенню умов праці працівників та навчанню студентів.

 Адміністрація та профком, викладачі та куратори  прийняли  активну участь у залученні молоді до формування  у них навичок здорового способу життя та активного довголіття шляхом проведення бесід,  навчання з питань безпеки життєдіяльності ,  інформаційних дайджестів по радіо коледжу.

Серед студентської молоді  проведено конкурс малюнків та мультимедійних презентацій з  тематики «Охорона праці очима студентів». Оргкомітет відзначив  учасників конкурсу , привітав їх грамотами та призами.

Дашко Ліана – гр.. Фарм 9-1-1;

Шепель Анастасія – гр. СС-9-1-3;

Глушкова Анастасія гр. СС-11-3-1;

Трофимчук Мар’яна гр. СС-9-3-2;

Фурсеко Ірина гр. СС-9-3-3;

Мешканці гуртожитку прийняли активну участь у тестуванні «Знавці охорони праці».

Адміністрація та профспілковий комітет акцентують увагу на здоров’ї працівників і студентів та зосереджують зусилля на виконанні вимог Закону України «Про охорону праці» щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та навчання.

  • 20180508_120125
  • 20180508_120159
  • 20180508_120241