Приєднуйся до нас:

  YouTube

26 квітня 2018 року з нагоди тижня охорони праці Криворізьким медичним коледжем проведено практично-тренінгове навчання учнів середньої загальноосвітньої школи № 26 стосовно питань надання допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Певно, кожен з нас пам’ятає жахливу дорожньо-транспортну пригоду, що відбулась 17 квітня в центрі міста, результатом якої стало 11 осіб загиблих, близько 15 травмованих. Чи можливо уникнути таких втрат людських життів? Чи кожен може навчитись надавати допомогу? А головне з чого варто починати в першу чергу ? Як відповідь на ці питання, Криворізьким медичним коледжем організовано та проведено практичний тренінг для учнів та вчителів середньої загальноосвітньої школи № 26. Основна мета практичного тренінгу полягала у навчанні осіб будь-якого віку не залежно від статі, способу життя та професії бути підготовленими до надання допомоги. В першу чергу викладач клінічних дисциплін Барабаш Н. В. та студенти групи СС 11-3-1 Макарова Юлія та Оболонник Ольга звернули увагу на недопустимість байдужості до здоров’я та життя кожного з оточуючих.

Практична частина тренінгу забезпечила присутніх демонстрацією змодельованих надзвичайних ситуацій та  надання допомоги у таких станах як: непритомність, проникаючі та не проникаючі травми грудної клітини, травми живота, падіння з висоти та принципи допомоги у разі ДТП, проведення серцево-легеневої реанімації у разі відсутності ознак життя. Особливістю такого тренінгу є навчання мирного населення використовувати підручні засоби (хустку, запальничку, предмети одягу, предмети особистої гігієни та ін.) з метою надання домедичної допомоги. Такий захід викликав зацікавленість серед учнівської молоді та педагогічного колективу.