Приєднуйся до нас:

  YouTube

Цьогоріч тиждень циклу соціально-економічних дисциплін складався з таких заходів:

- 11.12.2017. Круглий стіл для студентів ІІ-ІІІ курсів з правознавства: «Правові аспекти превентивної роботи щодо торгівлі людьми» (викладач Чутова Н.П., ст. груп СС 9-3-1, СС 9-3-2, ЛС 11-2-1, ЛС 9-2-1). Метою заходу стало сприяння превентивному правовому вихованню, формування правосвідомості студентів та запобіганню торгівлі людьми.

- 12.12.2017. Перегляд документальних фільмів з правовознавчої тематики Міжнародного  мандрівного фестивалю Докудейз для студентів ІІ-ІІІ курсів. (ст. груп ЛС 11-2-1, ЛС 9-2-1, Фарм 9-2-1, СС 9-3-2, ЛД 9-2-1). Метою  перегляду було виховання у студентів почуття поваги до оточуючих, їх прав та свобод формувати високий рівень правосвідомості та правової культури почуття поваги до історії власного народу, відчуття рівності всіх людей перед законом.

- 13.12.2017. З метою профілактики правопорушення серед неповнолітніх формування у студентів громадянської позиції, правової культури, поваги до законів нашої держави відбулася зустріч з представниками Криворізького Міського управління Національної поліції: старшим інспектором ювенальної превенції Криворізького відділу поліції  Шелестом  Станіславом  Васильовичем  та інспектором Білим Олегом  Сергійовичем. Тема зустрічі: «Кримінальна та адміністративна відповідальність за правопорушення у молодіжному середовищі». (для студентів І-ІІІ курсів груп СС 9-2-2, ЛС 9-1-1, Фарм 9-1-1. МПС 11-2-1).

- 14.12.2017. Правовий тренінг для студентів І–ІІ курсів нового набору, що мешкають у гуртожитку: «Права та обов’язки майбутніх медичних працівників». Його метою було підвищення рівня знань майбутніх медичних працівників в області правових процесів професійної спрямованості, вияву основних напрямів розвитку правових відносин в сфері охорони здоров'я (викладачі  Шляхтич К.Р. та Довгаль Г. В., голова профспілкового комітету).

- протягом тижня: радіопередачі до «Дня захисту прав людини», «Дня прав людей з обмеженими можливостями»,  «Кримінальні правопорушення серед молоді»; конкурс плакатів серед студентів нового набору на правову тематику: «Торгівля людьми», «Права та обов’язки громадянина України»; соціальні відеоролики та правопросвітницьке відео на внурішньому телебаченні коледжу.