Приєднуйся до нас:


YouTube YouTube Telegram

Instagram

Колектив Криворізького медичного коледжу гостинно відкрив двері для випускників шкіл та школярів, що навчаються у 9-11 класах, які стали студентами на одну годину – відвідали цікаві практичні заняття з хірургії, педіатрії, терапії, технології  приготування ліків, фармакогнозії, анатомії, основ медсестринства та лабораторної діагностики. Усі учасники занять мали змогу отримати найпростіші практичні навички з догляду за новонародженими, техніки вимірювання артеріального тиску, способами добування лікарських засобів, ознайомились з хірургічними інструментами тощо.

Батьки майбутніх абітурієнтів у супроводі адміністрації здійснили оглядову екскурсію кабінетами та лабораторіями коледжу.

Директор коледжу Козенко Людмила Олексіївна, яка є головою приймальної комісії та заступник директора з практичного навчання Зовтур Жанна Вікторівна -  секретар приймальної комісії, на загальній інформаційній зустрічі визначили основні особливості «Правил прийому до Криворізького медичного коледжу у 2017 році», надали вичерпну мультимедійну профорієнтаційну консультацію щодо спеціальностей, за якими отримуватимуть освіту студенти  нашого навчального закладу. Батьки та майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на усі питання, що виникали під час зустрічі та консультувались особисто з директором.

Криворізький медичний коледж чекає  усіх, хто хоче присвятити себе медицині та фармації. 

Could not load widget with the id 124.