Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

З 5 по 7 травня у Криворізькому медичному коледжі проходив Тиждень іноземної мови «Пандемії в світі: сучасність та історія. Англомовні студії», який цього року відбувався у змішаному  форматі.

Детальніше...

Честь і слава народу, який ціною неймовірних зусиль і величезних втрат повернув мир на рідну землю.  Пам'ять  живе у серцях! Пам'ять  живе у металі і граніті!

Студенти  історичного  гуртка під керівництвом викладача історії, к.і.н. Суздаль М.М. виконали пошукову роботу до 77-ї річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників і сьогодні запрошують до місць пам’ятної слави вшанувати полеглих воїнів

https://youtu.be/GO7hN4-5-r8

Детальніше...

Шановні  студенти, викладачі та співробітники Криворізького фахового медичного коледжу, напередодні великої дати – 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та до Дня пам'яті та примирення запрошуємо долучитись до перегляду фільмів відеопроекту ТК «Рудана» «ПЕРЕМОЖНИЙ 45-й».

Детальніше...

З 26.04.2021 по 30.04.2021 провідною стала тема «Підліткова вагітність» циклу клінічних дисциплін № 3. Метою цього заходу було поглиблення обізнаності студентів про поняття репродуктивного здоров’я, вплив різних чинників на здоров’я  жінки  та розвиток дитини, профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом та небажаної вагітності з урахуванням сучасних методів контрацепції. Ця тема дуже важлива особливо для студентів медичного коледжу. Даній темі була присвячена науково-практична онлайн-конференція: «Підліткова вагітність» для студентів І-ІІ курсів. Також була трансляція відео-роліківу холі коледжу на теми:

- «Підліткова вагітність»;

- «Містечко професій»;

- «Подивись та посміхнись».

Детальніше...

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Щорічно напередодні свята у Криворізькому медичному коледжі проводиться Тиждень охорони праці. У цьому році він проходив під гаслом «Зупинимо пандемію: БЕЗПЕКА ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ».

Детальніше...