Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Щорічно напередодні свята у Криворізькому медичному коледжі проводиться Тиждень охорони праці. У цьому році він проходив під гаслом «Зупинимо пандемію: БЕЗПЕКА ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ».

До плану заходів, увійшли  рейди та оперативна перевірка стану охорони праці  в навчальних кабінетах, лабораторіях, кімнатах гуртожитку, спортивних залах тощо.

Разом з профспілковим комітетом була проведена нарада у директора, де розглядались питання  запобігання травматизму, підвищенню рівня безпеки та покращенню умов праці працівників та навчанню студентів.

Адміністрація та профком, викладачі та куратори  взяли   активну участь у залученні молоді до формування  у них навичок здорового способу життя та активного довголіття шляхом проведення дистанційного навчання з питань безпеки життєдіяльності та  інформаційних дайджестів  на  радіо коледжу.

Серед студентської молоді  та працівників коледжу проведено анкетування  з метою виявлення рівня обізнанності з питань охорони праці  та  надано інформативні матеріали з правового захисту, дієвих механізмів повідомлення та урегулювання спорів  у разі настання випадків порушення законодавства з питань охорони праці.