Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

6 квітня відбувся інформаційний дайджест «Арт-терапія» як сучасний метод реабілітації хворих. Адже арт-терапія являє собою методику лікування за допомогою художньої творчості та сьогодні вважається одним з найбільш м’яких але ефективних методів, що використовуються в роботі психологами і психотерапевтами при психологічних травмах, втратах, вікових кризових станах. До уваги учасників було запропоновано приклади анімаційної, бібліотекотерапії, казкотерапії, танцетерапії, кольоротерапії, орігамі, ізотерапії, глинотерапії, хромотерапії.

У середу, 7 квітня, викладачем ВМП Мірошниченко С.І. було проведено практичний тренінг з теми: «Прийоми надання першої меддопомоги пораненим на полі бою». В Україні майже 7 років йде неоголошена війна на Донбасі. Багато загиблих воїнів українського війська лише через те, що за не смертельних поранень втрачені людські життя. Це стало можливим тому, що вони вчасно не отримали необхідну першу  меддопомогу на полі бою. Метою нашого заходу стала демонстрація студентами знань і навичок з цього питання. Також,  цього дня відбувся тематичний дайджест: «Депресія у людей літнього віку» (відповідальний викладач, к. мед. н. Гнидюк О.В.). В зв’язку із посиленням захворюваності на Covid-19 значно посилилась проблема депресії у людей похилого віку, виражені психоневрологічні прояви змушують нас адекватно знаходити методи діагностики та корекції депресії у цієї вікової категорії. Тож, тепер кожен студент зможе зарадити своїм літнім родичам та допомогти пацієнтам у лікарнях.

8 квітня проводився тематичний дайджест – розділ «Арт-терапія» з теми: «Звукотерапія». Зрозуміло, що йшлося про те, як різні звуки впливають на організм людини. Нині молодь багато часу слухає музику через навушники. Електронна музика у стилі (хіп-хоп, реп, техно та ін.) записується на низьких частотах і має негативний вплив на людину. Тож, ми маємо надію на те, що студенти  зроблять вибір на користь здоров’я. Ідея лікування за допомогою  звуків різних порушень в організмі з’явилася задовго до появи цивілізації і використовується до сьогодення, а саме: природотерапія, орнітотерапія, вокалотерапія, музикотерапія та ін. Окремо, музикотерапія широко використовується у всіх напрямках медицини, як допоміжна терапія і, особливо в профілактиці багатьох хвороб.

Учасники заходів зі значною цікавістю знайомились з інформацією, яку підготували студенти, що об’єднались у творчі тематичні групи під керівництвом викладачів. Сподіваємось, що наступного року до заходів тижня клінічних дисциплін №4 ми зможемо залучити значну кількість учасників, адже цього року в умовах карантину в заходах взяли участь окремі малочисельні підгрупи.

  • V2
  • v1
  • v3
  • v4
  • v5
  • v6