Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

02.04.2021 року викладач зарубіжної літератури Криворізького медичного коледжу Єчина Олена Борисівна провела відкрите заняття в онлайн-режимі з теми: «Ернест Міллер Гемінгвей (1899-1961). Ознаки притчі у повісті «Старий і море». Символіка образів» (група ЛС 9-1-1).

До заняття, яке проводилось у додатку Google Meet, були підключені викладачі зарубіжної літератури південного регіону міста та викладачі Дніпровського базового медичного коледжу, Кам’янського медичного коледжу, Павлоградського медичного коледжу, Нікопольського медичного коледжу.

Єчина О.Б. продемонструвала різноманітні форми і методи організації навчальної діяльності студентів в онлайн режимі: студенти працювали в Google документах (групові та парні види роботи), використовували QR коди для опанування новою інформацією, виконували завдання на платформі інтерактивних вправ LearningApps.org. Крім того, робота в групах була організована за допомогою додатків Padlet та Google Jamboard.

Заняття отримало високу оцінку колег. Деякі відгуки з чату відеозустрічі:

- Шутенко О.П., (УПТ ДУЕТ): Дуже вдячна Вам за цікавий урок! Залучені різні форми і методи роботи. Отримала величезне задоволення.

- Бахіна О.А., (ДБМК): Дякую за змістовне, насичене, інтерактивне і динамічне заняття.

- Петреченко І.Б. (ВСП КФК НАУ): Висловлюю вдячність викладачу і студентам за яскраве, інтерактивне заняття. Бажаю творчої наснаги й подальших успіхів.