Приєднуйся до нас:

  

YouTube

YouTube

YouTube

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р., листа МОН України № 1/9 – 154 від 11.03.2020р., з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID – 19 у Криворізькому медичному коледжі оголошено карантин на три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Термін карантину може змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Забороняється проведення масових заходів на території коледжу, в студентському гуртожитку, навчальному корпусі фізичного виховання. Слідкуйте за повідомленнями на сайті Криворізького медичного коледжу.

У зв'язку з оголошенням карантину у Криворізькому медичному коледжі студенти опановують навчальний матеріал під дистанційним керівництвом викладачів.

Викладачі організують щоденне навчальне спілкування зі студентами (згідно розкладу) та індивідуальну допомогу через власні блоги, сайти, додаток «Гугл клас рум», Skype, Viber, електронну пошту та інші засоби комунікації.

Куратори повинні забезпечити співпрацю викладачів та студентів щодо координації дистанційних технологій навчання.

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу розміщені на сайті коледжу на сторінці "Карантин. Дистанційне навчання". Завдання дублюються  кураторами через мобільний зв'язок зі студентами.

Для зворотного зв'зку та індивідуальних консультацій студентів з викладачами в цьому ж розділі подаються номери мобільних телефонів та e-mail.

Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!

Карантин. Дистанційне навчання